Connect with us
Chorvatsko

Evropa

Za slunečními paprsky do Chorvatska. Rijeka z Vídně v červnu od 1 172 Kč

Za slunečními paprsky do Chorvatska. Rijeka z Vídně v červnu od 1 172 Kč

Reklama

Hledáš letenky za super cenu? Co takhle vyrazit do Chorvatska, přesněji do Rijeky. Letenky z Vídně nyní pořídíš od 1 172 Kč. Tak neváhej a leť. Užij si úchvatnou atmosféru přístavního města, projdi se křivolakými uličkami se zmrzlinou v ruce a nikam nespěchej. Jen užívej.

Akční letenky do Rijeky

 • Odkud? Přímým letem z Vídně
 • S kým? Letecká společnost Ryanair
 • Kdy? Poslední akční termíny zejména na měsíc červen 2024 (VYBRAT TERMÍN)
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo

Všechny letenky do Chorvatska

Chorvatsko – co dělat a zažít?

Chorvatsko a cestovní doklady

Do Chorvatska se dostaneš na občanský průkaz, ale ani s cestovním pasem neuděláš chybu.

Vstupní podmínky do Chorvatska a návrat

Vstup do Chorvatska je pro všechny cestující volný, není nutné dokládat bezinfekčnost. Stejtě tak je to i v případě České republiky. Ta zrušila všechna vstupní opatření týkající se COVID-19 v dubnu 2022.

Dubrovnik - Chorvatsko

Cestuj na jistotu s pojištěním

 • Pojištění KOALA: každý pasažér obdrží 5 000 Kč za každý zrušený let nebo za zpoždění více než 2 hodiny. Pojištění KOALA si můžeš zajistit jednoduše společně s rezervací letenek. Pár kliků a cestuješ bezpečně s pojištěním (pojištění nelze dokoupit dodatečně).
 • Pojištění ISTOTA: zaručuje proplacení léčebných výloh a následků po úrazu. Platí však i v jiných nečekaných a nepříliš příjemných situacích, jako například problémy se zavazadly, zpoždění dopravního prostředku, potřeba pátrání nebo záchrany nebo poškození zdraví a majetku třetích osob.
 • Pojištění STORNO: v případě událostí, jako onemocnění, úraz nebo i ztráta práce a další neočekávané situace. Za neproletěnou část tvé letenky se ti vrátí peníze.
Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (5 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru