Connect with us
Chorvatsko

Evropa

Za slunečními paprsky do Chorvatska. Leť během jara už od 694 Kč

Za slunečními paprsky do Chorvatska. Leť během jara už od 694 Kč

Chorvatsko je stále v kurzu! Díky seriálu Hra o trůny jej objevila i Amerika a Češi to zde milují již po desetiletí. Jsou tu jako doma tak moc, že už i místní nemají s češtinou problém. A potíže nejsou ani s letenkami do Chorvatska. Croatia Airlines obnovují přímou linku z Prahy do Splitu a přidávají ještě Dubrovník. Případně do Záhřebu můžeš letět z Bratislavy už od parádních 694 Kč.

Reklama

Akční letenky do Chorvatska

 • V nabídce jsou odlety z Bratislavy, Vídně, Prahy či Norimberku nebo polských letišť.
 • Letět se dá do Záhřebu, Zadaru, Puly, Dubrovníku nebo Splitu. Případně je zde open-jaw alternativa s příletem do Dubrovníku a odletem ze Splitu.
 • Nejvýhodněji momentálně vychází termíny na jaro.
 • Nezapomeň na slevu: Vytvoř si naší appce objednávku letenek nad 500 Kč, využij kód PECKYAPPKA získej slevu 250 Kč

Všechny letenky do Chorvatska

Chorvatsko – co dělat a zažít?

Chorvatsko a cestovní doklady

Do Chorvatska se dostaneš na občanský průkaz, ale ani s cestovním pasem neuděláš chybu.

Vstupní podmínky do Chorvatska a návrat

Vstup do Chorvatska je pro všechny cestující volný, není nutné dokládat bezinfekčnost. Stejtě tak je to i v případě České republiky. Ta zrušila všechna vstupní opatření týkající se COVID-19 v dubnu 2022.

Dubrovnik - Chorvatsko

Levné ubytování v Chorvatsku

Hledáš výhodné ubytování? Můžeš jej rezervovat přímo přes Pelikána. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com), takže budeš mít z čeho vybírat.

Cestuj na jistotu s pojištěním

 • Pojištění KOALA: každý pasažér obdrží 5 000 Kč za každý zrušený let nebo za zpoždění více než 2 hodiny. Pojištění KOALA si můžeš zajistit jednoduše společně s rezervací letenek. Pár kliků a cestuješ bezpečně s pojištěním (pojištění nelze dokoupit dodatečně).
 • Pojištění ISTOTA: zaručuje proplacení léčebných výloh a následků po úrazu. Platí však i v jiných nečekaných a nepříliš příjemných situacích, jako například problémy se zavazadly, zpoždění dopravního prostředku, potřeba pátrání nebo záchrany nebo poškození zdraví a majetku třetích osob.
 • Pojištění STORNO: v případě událostí, jako onemocnění, úraz nebo i ztráta práce a další neočekávané situace. Za neproletěnou část tvé letenky se ti vrátí peníze.
Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (5 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru