Connect with us

Asie

MEGA EXOTIKA: Leť s aerolinkami Saudia z Vídně s návratem do Německa už od 6 590 Kč

MEGA EXOTIKA: Leť s aerolinkami Saudia z Vídně s návratem do Německa už od 6 590 Kč

Aerolinky Saudia si kromě peckovního Bangkoku připravily i našlapané open-jaw letenky do indonéské Jakarty, Malajsie, Dubaje, na Maledivy nebo Filipíny. Takovou zprávu jsme si nemohli nechat jen pro sebe, proto ji posíláme do světa a věříme, že potěšíme nejednoho milovníka exotických dovolených. Letíš z Vídně s návratem do Frankfurtu/Mnichova a v ceně samozřejmě nechybí špičkový servis a 23kg odbavené zavazadlo.

Reklama

Akční exotika s aerolinkami Saudia

Proč letět s aerolinkami Saudia?

Saudi Arabian Airlines nebo zkráceně Saudia sice nejsou nové aerolinky, ale zřejmě je ještě mnoho českých cestujících nezná. Je tedy na čase to napravit! Těš se na nová letadla, pestré gastronomické zážitky, jedny z nejpohodlnějších sedadel, čtyři tisíce hodin zábavného obsahu či palubní Wi-Fi. Přečti si více v naší reportáži:

Saudia
Saudia

Saudia

Nevíš kam? Inspiruj se našimi cestopisy

Bangkok

Jak najít levné ubytování?

Ať už hledáš výhodné ubytování kdekoliv, přes Pelikána jej určitě najdeš. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com), takže budeš mít z čeho vybírat.

Maledivy

Cestuj na jistotu s pojištěním

  • Pojištění KOALA: každý pasažér obdrží 5 000 Kč za každý zrušený let nebo za zpoždění více než 2 hodiny. Pojištění KOALA si můžeš zajistit jednoduše společně s rezervací letenek. Pár kliků a cestuješ bezpečně s pojištěním (pojištění nelze dokoupit dodatečně).
  • Pojištění ISTOTA: zaručuje proplacení léčebných výloh a následků po úrazu. Platí však i v jiných nečekaných a nepříliš příjemných situacích, jako například problémy se zavazadly, zpoždění dopravního prostředku, potřeba pátrání nebo záchrany nebo poškození zdraví a majetku třetích osob.
  • Pojištění STORNO: v případě událostí, jako onemocnění, úraz nebo i ztráta práce a další neočekávané situace. Za neproletěnou část tvé letenky se ti vrátí peníze.
Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru