Connect with us
Bangkok

Asie

Bangkok z Mnichova s návratem do Vídně za 10 990 Kč: aerolinky Saudia a top sezóna

Bangkok z Mnichova s návratem do Vídně za 10 990 Kč: aerolinky Saudia a top sezóna

Sníš o cestě do Thajska? Potom nepřehlédni tyhle letenky do Bangkoku. Už za peckovních 10 990 Kč letíš open-jaw z Mnichova s návratem do Vídně. Letenky zahrnují termíny na začátek roku 2024, konkrétně od ledna do března. V ceně nechybí 23kg zavazadlo a špičkový servis aerolinek Saudia, který zažiješ na palubě oblíbeného Dreamlineru.

Reklama

Akční Bangkok se Saudia Airlines

 • Odkud? Open-jaw z Mnichova s návratem do Vídně
 • S kým? Letecká společnost Saudia Airlines
 • Kdy? Leden – březen 2024
 • Co je v ceně: Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo, 23kg odbavené zavazadlo
 • Nezapomeň na slevu: Vytvoř si naší appce objednávku letenek nad 500 Kč, využij kód PECKYAPPKA získej slevu 250 Kč

Jestli dáváš přednost klasickým zpátečkám, přidáváme alternativu s odletem z Mnichova, do něhož se následně i vrátíš.

Proč letět s aerolinkami Saudia?

Saudi Arabian Airlines nebo zkráceně Saudia sice nejsou nové aerolinky, ale zřejmě je ještě mnoho českých cestujících nezná. Je tedy na čase to napravit! Těš se na nová letadla, pestré gastronomické zážitky, jedny z nejpohodlnějších sedadel, čtyři tisíce hodin zábavného obsahu či palubní Wi-Fi. Přečti si více v naší reportáži:

Saudia
Saudia

Saudia

Co vidět a zažít v Bangkoku?

V Bangkoku můžeš strávit klidně celou dovolenou a nudit se nebudeš. Rovněž je ale také skvělým výchozím bodem pro návštěvu okolních ostrovů. Inspiruj se našimi tipy na to, co podniknout, vidět a navštívit v tomto doslova energií nabitém městě:

Podmínky vstupu do Thajska a návrat do Česka

Thajsko zrušilo s platností od 1. října 2022 všechna dosud platná vstupní nařízení související s COVID-19. Cestující tak již při vstupu do země nemusí předkládat potvrzení o očkování či negativní PCR/antigenní test.

Co se týče návratu ze zahraničí zpět do České republiky, od 9. dubna je bez omezení.

Bangkok

Bangkok

Levné ubytování v Bangkoku

Nejrůznější možnosti ubytování najdeš v této šikovné mapce. Zkontroluj si ceny a rezervuj hotel přes Pelikána:

Cestuj na jistotu s pojištěním

 • Pojištění KOALA: každý pasažér obdrží 5 000 Kč za každý zrušený let nebo za zpoždění více než 2 hodiny. Pojištění KOALA si můžeš zajistit jednoduše společně s rezervací letenek. Pár kliků a cestuješ bezpečně s pojištěním (pojištění nelze dokoupit dodatečně).
 • Pojištění ISTOTA: zaručuje proplacení léčebných výloh a následků po úrazu. Platí však i v jiných nečekaných a nepříliš příjemných situacích, jako například problémy se zavazadly, zpoždění dopravního prostředku, potřeba pátrání nebo záchrany nebo poškození zdraví a majetku třetích osob.
 • Pojištění STORNO: v případě událostí, jako onemocnění, úraz nebo i ztráta práce a další neočekávané situace. Za neproletěnou část tvé letenky se ti vrátí peníze.
Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  4.8/5 - (5 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru