Connect with us
Thajsko, skály tyčící se nad vodní hladinou

Letenky

Bangkok, Phuket nebo Seychely z Milána s Turkish Airlines od 10 490 Kč

Bangkok, Phuket nebo Seychely z Milána s Turkish Airlines od 10 490 Kč

Chceš letenku do exotiky za perfektní cenu? Máme pro tebe tip, jak se tam dostat jednoduše a levně. Rezervuj Bangkok, Phuket nebo Seychely s odletem z Milána už od 10 490 Kč. Kromě špičkového servisu máš v ceně podpalubní zavazadlo. Příjemným bonusem pak je, že během jedné dovolené stihneš navštívit hned dvě senzační destinace. A kdyby ti i to bylo málo, sáhni po open-jaw variantě, v rámci které přiletíš do Bangkoku a odlétáš z Phuketu.

Reklama

Letenky do Milána teď pořídíš s parádní cenovkou. Zastav se tady na několikadenní citybreak a zažij to nejlepší, co italské město módy nabízí. Následně se usaď na palubě Turkish Airlines a vydej se do vytoužené exotiky.

Akční letenky z Milána do exotiky

Proč musíš zažít Bangkok?

Tvá návštěva Thajska se většinou neobejde bez zastávky v hlavním městě. A vlastně, byla by velká škoda ho vynechat. Bláznivý Bangkok působí chaoticky, ale má své jedinečné kouzlo. Davy lidí, pouliční stánky s jídlem, buddhistické chrámy, loďky na řece i všudypřítomné troubící tuk-tuky si nakonec přece jen zamiluješ.

Co navštívit v Bangkoku? Chrámy

Proč musíš zažít Phuket?

Phuket je jednou z nejnavštěvovanějších oblastí jihovýchodní Asie, ale nenech se odradit – stále si zachovává svůj šarm, nádherné pláže a krásné azurové moře. Phuket prostě nikoho nezklame.

Phuket

Proč musíš zažít Seychely?

Souostroví nedaleko Madagaskaru se skládá z níce než stovky ostrovů, které jsou pro mnoho cestovatelů ztělesněním exotického ráje. Najdeš tady dokonale vypadající pláže, prvky koloniální architektury, ochutnáš dobroty z čerstvých ryb a ocitneš se na místech, kde si i dnes budeš připadat jako Robinson.

Seychely

Jak se létá s Turkish Airlines?

Turkish Airlines nabízí i v ekonomické třídě neobyčejný komfort a zajímavý servis. Sedadla cestujících figurují 6palcovým (15cm) sklonem, opěrkou hlavy a nohou, šířkou více než 19 palců a pevným 31cm (79cm) prostorem na nohy. Ten je doplněn 12palcovým multimediálním displejem nabitým hodinami filmů, hudby a TV a nabíjecím zařízením pro elektronická zařízení na každém sedadle.

Na letech do Bangkoku a na Phuket máš v ceně letenky i 30kg odbavené zavazadlo. Co se týče Seychel, tam máš k dispozici velké zavazadlo do 46 kg.

Turkish Airlines jsou pro mnohé cestovatele nejlepšími aerolinkami na krátké i dlouhé vzdálenosti. Kvalitu jejich ekonomické třídy dokonce ocenili i v prestižní anketě World Travel Awards. Turecké aerolinie získaly prvenství i v roce 2020 a porazily tak velmi silnou konkurenci v evropském leteckém průmyslu. Mezi nominovanými v ekonomické třídě byly mimo jiné společnosti Air France, British Airways, Lufthansa a KLM.

Turkish Airlines

3 tipy na pojištění, které ochrání tvé zdraví i peněženku

Pelikán není jen prodejce letenek a výhodných zájezdů. Nabízí také různé doplňkové a zejména užitečné služby a spolupracuje s TOP partnery v různých oblastech. Jednou z nich je i cestovní pojištění, které je dnes pro drtivou většinu cestovatelů naprostou samozřejmostí již při rezervaci letenky. Proč?

Takže, představ si, že máš koupenou letenku, ale před odletem:

 • nečekaně onemocníš s minimálně 5denní léčbou (i bez pobytu v nemocnici),
 • utrpíš úraz s následky, které ti nedovolují odletět,
 • tvá přítomnost doma je nezbytná kvůli nemoci nebo smrti rodinného příslušníka,
 • otěhotníš,
 • vznikne ti značná škoda v důsledku živelné pohromy,
 • ztratíš svoji práci ne z vlastního zavinění,
 • musíš řešit rozvod,
 • neobstojíš u maturity nebo státnic,
 • nedostaneš víza.

V první řadě by nás upřímně mrzelo, že musíš svůj let zrušit. Na druhé straně bychom ti s radostí oznámili, že pokud máš pojištění STORNO a jsi schopen/a se prokázat potvrzením dané události (kvůli které nemůžeš cestovat), za nepřeletěnou část tvé letenky se ti vrátí peníze. Úžasnou výhodou je i to, že stornovat mohou také všichni ostatní pojištění rodinní příslušníci, kteří s tebou cestují/měli cestovat a další 3 pojištění spolucestující bez rodinného vztahu.

Pojištění Pelikán

Pokud ti jde pouze o proplacení letenky, tak je to opravdu top nabídka. Ale ještě větší jistotou je ISTOTA, a to není jen prázdná slovní hříčka. Na tu totiž můžeš spoléhat i tehdy, když ti vznikne škoda ne přímo v důsledku nemožnosti odletět. Pro většinu cestujících je nejsilnějším důvodem ke koupi tohoto pojištění proplacení léčebných nákladů a následků po úrazu. Platí však i v jiných různých nečekaných a nepříliš příjemných situacích, jako například problémy se zavazadly, zpoždění dopravního prostředku, potřeba pátrání nebo záchrany nebo poškození zdraví a majetku třetích osob. Třešničkou na dortu je už jen to, že ISTOTA obsahuje i pojištění STORNO a dalších 15 důvodů stornování letenky.

Pojištění Pelikán

Do třetice zde máme ještě jeden zajímavý tip a v podstatě novinku. Představ si, že si u nás koupíš akční letenku, která tě vyjde do 2 500 Kč. Přijde den D, dlouho očekávaná cesta, ale tvou radost nakonec zmírní tříhodinové zpoždění letu. Možná ti tato nepříjemná událost nepřekazí žádné plány, ale ruku na srdce, stejně by tě určitě potěšila nějaká útěcha. Co řekneš například na kompenzaci v hodnotě 5 000 Kč? Není to překlep. Není to žádné spekulantství. Žádná finanční fata morgána. Jedná se o novinku, kterou máš na dosah ruky díky čerstvé spolupráci Pelikan.cz se společností Koala.

Pojištění proti zpoždění letadla

Všechny tři typy pojištění můžeš objednat společně s letenkou Pelikána. STORNO i ISTOTU si ale případně objednáš i dodatečně ve Správě objednávky, stačí se přihlásit a zadat požadavek.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru