Connect with us
New York

Amerika

Užij si konec léta v New Yorku. Letenky z Mnichova máš za 8 990 Kč

Užij si konec léta v New Yorku. Letenky z Mnichova máš za 8 990 Kč

Klidný Central Park, rušné Times Square či socha Svobody? Všechny tyto pecky na tebe čekají v legendárním New Yorku. Jestli přemýšlíš o návštěvě, nyní máš skvělou příležitost vychytat letenky v atraktivních termínech na závěr léta nebo podzim. Z Mnichova letíš už za 8 990 Kč.

Reklama

Akční letenky do New Yorku

 • Odkud? Z Mnichova s jedním přestupem v Chicagu
 • S kým? Letecká společnost United Airlines
 • Kdy? Srpen – listopad 2023
 • Příklad? Termín 1. – 10. září 2023 (VYBRAT TERMÍN)
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo
 • Nezapomeň na slevu: Vytvoř si naší appce objednávku letenek nad 500 Kč, využij kód PECKYAPPKA získej slevu 250 Kč

Co v New Yorku vidět? Inspiruj se našimi články

New York

Podmínky vstupu do USA

USA jsou turistům otevřeny již od listopadu. Ke vstupu do Ameriky potřebuješ pouze důkaz o očkování a potvrzení pravdivosti uvedených informací.

Dále je nutný platný cestovní pas s vízem nebo elektronickou autorizací ESTA.

Kde se v New Yorku ubytovat

Nejrůznější možnosti ubytování najdeš v této šikovné mapce. Zkontroluj si ceny a rezervuj hotel přes Pelikána:

New York

Cestuj na jistotu s pojištěním

 • Pojištění KOALA: každý pasažér obdrží 5 000 Kč za každý zrušený let nebo za zpoždění více než 2 hodiny. Pojištění KOALA si můžeš zajistit jednoduše společně s rezervací letenek. Pár kliků a cestuješ bezpečně s pojištěním (pojištění nelze dokoupit dodatečně).
 • Pojištění ISTOTA: zaručuje proplacení léčebných výloh a následků po úrazu. Platí však i v jiných nečekaných a nepříliš příjemných situacích, jako například problémy se zavazadly, zpoždění dopravního prostředku, potřeba pátrání nebo záchrany nebo poškození zdraví a majetku třetích osob.
 • Pojištění STORNO: v případě událostí, jako onemocnění, úraz nebo i ztráta práce a další neočekávané situace. Za neproletěnou část tvé letenky se ti vrátí peníze.
Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (3 votes)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru