Connect with us
Grand Jasná

Dovolená na Slovensku

POBYT DNE: Wellness v Nízkých Tatrách v hotelu Grand Jasná od 1 990 Kč

POBYT DNE: Wellness v Nízkých Tatrách v hotelu Grand Jasná od 1 990 Kč

Místo budíku tě vzbudí zurčící horský potok a výhled na jednu z dominant Nízkých Tater, Chopok, který přímo láká obout boty a vydat se mu vstříc. Takové ráno zažiješ v Hotelu Grand Jasná. Nemusíš se ale bát, protože i zbytek dne bude stát za to. Milovníci aktivní turistiky se určitě nechají zlákat okolní přírodou a pokoří majestátní vrcholy, které už ráno vyhlíželi z okna. Pokud se tu objevíš v období, kdy bude hotel pod bílou peřinou, pamatuj, že v Jasné stačí jen vyměnit pohorky za lyže. Večer pak dobiješ energii v hotelovém wellness centru. Můžeš se těšit na vířivky, bazén, sauny nebo si vybrat z nabídky masáží. A jestli váháš, zda vyrazit i s dětmi, tak rozhodně ano. Čekat tady na ně bude dětský koutek, hračky, společenské hry, konzoly a množství sportovních aktivit.

Reklama
 • KAM? Wellness Hotel Grand Jasná****, Demänovská Dolina, Slovensko
 • KDY? Duben – září 2023
 • CO JE V CENĚ? Ubytování v elegantním 4* hotelu na 1-3 noci v pokojích typu Deluxe, snídaně, vstup do moderního wellness centra, parkování
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)
 • REZENCE: Nízke Tatry – Chopok – gurmánsko-turistický trip

NOVINKA: Vlastní termín pobytu

Pelikán vždy zobrazuje termíny akčních pobytů s nejlepšími cenami. Pokud ti však data nevyhovují, nově si můžeš termín dovolené upravit podle svých preferencí a takovou nabídku ubytování rovnou i objednat. Novinku si můžeš vyzkoušet na nabídce českých a slovenských hotelů, u nichž jsme vypelikánovali speciální ceny.

dovolená v Nízkých Tatrách

Wellness v hotelu Grand hotelu Jasná

Wellness Hotel Grand Jasná****

Chopok

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (3 votes)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru