Connect with us
Qatar Airways

Novinky

Praha přivítá Dreamliner Qatar Airways. Aerolinky jej nasadí na vybrané lety

Praha přivítá Dreamliner Qatar Airways. Aerolinky jej nasadí na vybrané lety

Oblíbená letecká společnost Qatar Airways nasadí na přímou linku mezi pražským letištěm a Dauhá širokotrupý Boeing 787 Dreamliner. Jedná se ovšem o mimořádnou událost. Letadlo bude cestujícím k dispozici pouze na vybraných letech v období od května do června 2023.

Reklama

Pokud si na let Dreamlinerem děláš zálusk, pak se při výběru zaměř na tyto termíny:

  • Květen: 09, 11, 13, 30
  • Červen: 01, 03, 05, 06, 08, 10, 12, 13, 15, 17, 20

Mimo uvedené dny bude dopravce operovat trasu Praha – Dauhá jako obvykle, tedy o něco menším Airbusem A320.

Boeing v ekonomické třídě převeze 232 pasažérů. Ti si mohou vybrat jak sedadlo (je dostupných hned několik kategorií), tak si mohou zvolit hlavní chod podle svého gusta. Na každém sedadle je samozřejmostí našlapaný zábavní systém Oryx.

Byznys třída Dreamlineru Qatar Airways poskytne 22 míst. Nebudou chybět plně polohovatelné sedačky či prvotřídní on-demant servis s bohatou nabídkou mezinárodních pokrmů a nápojů.

Akční letenky Qatar Airways

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    3/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru