Connect with us

Tipy redakce

Sleva 250 Kč na letenky od Pelikan.cz a návod, jak ji uplatnit

Sleva 250 Kč na letenky od Pelikan.cz a návod, jak ji uplatnit

Naši čtenáři a fanoušci jsou nejlepší na světě, proto je chceme odměnit. Přijmi od nás slevový kód na letenky od Pelikána.

Reklama

Jak to funguje? Stačí v objednávce nad 500 Kč zadat název kódu: PECKYAPPKA a máš to levnější! Ale pozor, slevový kód funguje tentokrát jen přes naši novou mobilní aplikaci Pelipecky, a to jen do 30. června 2023.

Jak uplatnit slevu?

1. Stáhni si naši novou Pelipecky appkuANDROID nebo iPHONE – vyber si konkrétní letenku z akční nabídky nebo přejdi na rezervaci letenky přímo z článku v appce.

Pro uplatnění slevy je potřeba vytvořit objednávku za minimálně 500 Kč.

Pelipecka aplikace screenshot -

2. V objednávce vyplň údaje o cestujících a přejdi do dalšího kroku, kde si ještě můžeš vybrat pojištění a další doplňkové služby

3. Slevový kód uplatníš u Způsobu platby. V pravém horním rohu zaškrtni políčko Uplatnit kupón.

Cenu po slevě uvidíš okamžitě po zadání kódu.

Děkujeme, že se s námi kámošíš a věříme, že ti tato sleva přináší stejnou radost jako naše nabídky a články. Nemáš za co.

P.S.: Pokud by ti něco nefungovalo, klidně nám napiš do komentáře zde pod článkem nebo (i klidně do soukromé zprávy) na našem facebooku.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru