Connect with us
Pelipecky aplikace

Tipy

Sleva 500 Kč na letenky od Pelikan.cz a návod, jak ji uplatnit

Sleva 500 Kč na letenky od Pelikan.cz a návod, jak ji uplatnit

AKTUÁLNĚ: Kód PECKYAPPKA byl platný do konce roku 2023. Sleduj nás ale i nadále, protože v roce 2024 v appce představíme zajímavé slevy na konkrétní destinace a aerolinky.

Reklama

Naši čtenáři a fanoušci jsou nejlepší na světě, proto je chceme odměnit. Přijmi od nás slevový kód na letenky od Pelikána.

Jak to funguje? Stačí v objednávce nad 600 Kč zadat název kódu: PECKYAPPKA a máš to levnější! Ale pozor, slevový kód funguje tentokrát jen přes naši novou mobilní aplikaci Pelipecky.

Jak uplatnit slevu?

1. Stáhni si naši novou Pelipecky appkuANDROID nebo iPHONE – vyber si konkrétní letenku z akční nabídky nebo přejdi na rezervaci letenky přímo z článku v appce.

Pro uplatnění slevy je potřeba vytvořit objednávku za minimálně 600 Kč.

Pelipecky aplikace
Pelipecky aplikace

2. V objednávce vyplň údaje o cestujících a přejdi do dalšího kroku, kde si ještě můžeš vybrat pojištění a další doplňkové služby

Pelipecky aplikace
Pelipecky aplikace

3. Slevový kód uplatníš na konci objednávky, po výběru Způsobu platby. V pravém horním rohu zaškrtni políčko Uplatnit kupón.

Pelipecky aplikace
Pelipecky aplikace

Cenu po slevě uvidíš okamžitě po zadání kódu.

Děkujeme, že se s námi kámošíš a věříme, že ti tato sleva přináší stejnou radost jako naše nabídky a články.

P.S.: Kdyby ti něco nefungovalo, klidně nám napiš do komentáře tady pod článkem nebo do soukromé zprávy na našem Facebooku.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru