Connect with us
San Francisco

Amerika

Z Německa do USA nebo Kanady od akčních 6 990 Kč! Už jen dnes

Z Německa do USA nebo Kanady od akčních 6 990 Kč! Už jen dnes

Německo přichází se super akčními cenami letenek do USA a Kanady, které jsme si rozhodně nemohli nechat jen pro sebe. Vydej se z Berlína či Mnichova do jedné ze slavných destinací – je libo Miami, New York, Chicago, San Francisco nebo kanadský Vancouver? V nabíce najdeš i termíny na léto, tak hurá pro ně co nejrychleji. Akce totiž trvá už jen dnes!

Reklama

Akční letenky do Ameriky

New York

Inspiruj se našimi cestopisy

Miami

Na co je třeba pamatovat před cestou do USA?

Před vstupem do USA je třeba požádat o povolení ESTA (Electronic System for Travel Authorization). Jedná se o automatizovaný americký vládní systém, který umožňuje vycestovat do USA. Prostřednictvím ESTA můžeš požádat a následně získat povolení online. Tento systém je povinný od roku 2009 v rámci posílení bezpečnosti. Cestující jsou povinni získat elektronické povolení před cestou do Spojených států. Zjisti, jak získat povolení ESTA na vstup do USA (postup krok po kroku).

Na co nezapomenout před cestou do Kanady?

Kanada nemá ESTA povolení, ale tzv. eTA. Mrkni do našeho článku, poradíme ti, jak o kanadské povolení požádat.

Výhodné pojištění STORNO a pojištění ISTOTA

Až 60 % objednávek aktuálně obsahuje pojištění STORNO nebo ISTOTA, ke kterým Pelikán od 1. června 2021 přidal nové benefity. Kromě krytí storno poplatku před cestou, který cestovní kancelář spustila ještě v lednu 2021, nově kryje i další náklady související s případnou nákazou koronavirem v zahraničí.

Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru