Connect with us

Dovolené

POBYT DNE: 4* Dovolená na Mallorce se snídaní i letenkou od 9 490 Kč

POBYT DNE: 4* Dovolená na Mallorce se snídaní i letenkou od 9 490 Kč

Mallorca je největší z Baleárských ostrovů a je stále oblíbenějším místem pro dovolenou. Není divu! Ostrov je parádní volbou pro lenošení na pláži, aktivní poznávání přírody, pěší turistiku, ale i pro vášnivé cyklisty, kteří nejraději poznávají oblast ze sedla kola. Výtečné španělské jídlo, čerstvé ryby, dobré víno i nálada. Mallorca je vhodná jak pro solo cestovatele, tak pro náročné klienty, kteří vyhledávají kvalitní hotelový servis.

Reklama

Tomu se ti jednoznačně dostane ve 4* hotelu THB Gran Bahía, který se nachází v severní části ostrova. Ta se vyznačuje klidnější atmosférou, krásnými plážemi a řadou možností výletů po okolí. Na pláž to máš kousek, ale využít můžeš i hotelový bazén s nádherným výhledem na záliv Alcúdia. Pokoje jsou moderní, stylové a vybavené klimatizací.

 • KAM? THB Gran Bahía ****, Mallorca
 • KDY? Květen – září 2023
 • ODKUD? Z Prahy, Vídně a Bratislavy
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Prahy, Vídně a Bratislavy, ubytování ve 4* hotelu, snídaně formou bufetu
 • HODNOCENÍ HOTELU: 8,6 z 10 (booking)

Mallorca THB Gran Bahía POKOJ

Mallorca THB Gran Bahía bazén

Mallorca

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru