Connect with us
Seychely

Afrika

Za exotickou atmosférou Seychel z Krakova či Prahy od 14 490 Kč: top servis i zážitky

Za exotickou atmosférou Seychel z Krakova či Prahy od 14 490 Kč: top servis i zážitky

Seychely jsou skvělou destinací pro všechny milovníky moře, šnorchlování, písečných pláží, ale třeba také těch, kteří touží navštívit deštný prales. Můžeš se těšit na obrovské palmy s největšími ořechy na světě, obrovské želvy a hlavně na obrovskou zábavu! Rezervuj letenky z Krakova nebo Prahy od 14 490 Kč. V ceně nechybí špičkový servis a odbavené zavazadlo.

Reklama

Seychely

Seychely – co dělat a zažít

 • Ostrovy nabízí unikátní endemické druhy. Například můžeš podniknout cestu údolím Vallée de Mai na ostrově Praslin, které je plné obrovských rostlin. Jako bys najednou zažíval cestu do pravěku. Míjíš stromy vysoké 20-30 metrů, na nichž rostou zmiňované největší plody na světě – coco der mer, tedy mořské kokosy vážící někdy až 40 kg.
 • Národní park Morne Seychellois na ostrově Mahé rovněž čítá mnoho zajímavostí. Žulové skály či masožravé láčkovky. Také je domovem stromů bwa-d-fer s velmi tvrdých dřevem. Už léta tu přežívá několik posledních kusů.
 • Navštiv hlavní město Victoria. To by na cestách mělo být považováno za povinnost a tady se to skutečně vyplatí. Začala zde totiž skutečná historie (tedy mapovaná) Seychelských ostrovů. Město je pojmenováno podle královny Victorie a je skutečným hlavním městem, i když jedním z nejmenších na světě. Zamiř i na trhy, kde můžeš ochutnat například čerstvě vylovené ryby.
 • A pokud miluješ potápění, Seychely pro tebe budou rájem. Najdeš zde spoustu potápěčských center, díky nimž můžeš, podle zkušeností a dovedností, prozkoumat i velké hloubky.
Seychely

Podmínky vstupu na Seychely

Exotické souostroví Seychely zrušilo všechna vstupní opatření související s koronavirem již v prosinci 2022. Ke vstupu tak již není nutný test, očkování ani karanténa.

Levné ubytování na Seychelách

Zkontroluj si ceny a rezervuj hotel přes Pelikána. Tipy na ubytování najdeš v této šikovné mapce:

Proč si vybrat právě Turkish Airlines?

Turkish Airlines nabízí i v ekonomické třídě neobyčejný komfort a zajímavý servis. Sedadla cestujících figurují 6palcovým (15cm) sklonem, opěrkou hlavy a nohou, šířkou více než 19 palců a pevným 31cm (79cm) prostorem na nohy. Ten je doplněn 12palcovým multimediálním displejem nabitým hodinami filmů, hudby a TV a nabíjecím zařízením pro elektronická zařízení na každém sedadle.

K letenkám na Seychely máš k dispozici velké zavazadlo do 46 kg.

Turkish Airlines jsou pro mnohé cestovatele nejlepšími aerolinkami na krátké i dlouhé vzdálenosti. Jejich kvalitu dokonce ocenili i v prestižní anketě World Airline AwardsTurecké aerolinie dominovaly v roce 2022 zejména na evropské půdě. Získaly čtyři ocenění včetně vysoce konkurenčního titulu Nejlepší letecká společnost v Evropě.

Cestuj na jistotu s pojištěním

 • Pojištění KOALA: každý pasažér obdrží 5 000 Kč za každý zrušený let nebo za zpoždění více než 2 hodiny. Pojištění KOALA si můžeš zajistit jednoduše společně s rezervací letenek. Pár kliků a cestuješ bezpečně s pojištěním (pojištění nelze dokoupit dodatečně).
 • Pojištění ISTOTA: zaručuje proplacení léčebných výloh a následků po úrazu. Platí však i v jiných nečekaných a nepříliš příjemných situacích, jako například problémy se zavazadly, zpoždění dopravního prostředku, potřeba pátrání nebo záchrany nebo poškození zdraví a majetku třetích osob.
 • Pojištění STORNO: v případě událostí, jako onemocnění, úraz nebo i ztráta práce a další neočekávané situace. Za neproletěnou část tvé letenky se ti vrátí peníze.
Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru