Connect with us
Filipíny

Asie

Bali, Vietnam a další pecky s China Airlines od 17 990 Kč! TOP servis a zavazadlo v ceně

Bali, Vietnam a další pecky s China Airlines od 17 990 Kč! TOP servis a zavazadlo v ceně

Odbavené zavazadlo, pohodlné přestupy a výborné ceny i na hlavní sezónu. Sáhni po nabídce 5* tchajwanských aerolinek China Airlines a leť do jihovýchodní Asie a dalších míst komfortně a s velmi dobrým servisem. Vypelikánovali jsme pro tebe destinace jako Bali, Filipíny, Vietnam, Thajsko, Japonsko, Austrálie či dokonce tichomořské souostroví Palau. Vybírej ovšem rychle, protože jde o limitovanou nabídku a letenky budou brzy fuč.

Reklama

Největší tchajwanská společnost China Airlines sídlí na mezinárodním letišti Tchao-jüan. Oficiálně ji označují za 5hvězdičkovou leteckou společnost, což znamená, že se během svého letu máš na co těšit. Její ekonomická třída si tě získá orientálním designem, spoustou místa pro nohy, multimediálním systémem s HD displejem a velmi chutným menu. Pokud například cestuješ na Bali, z Vídně do Tchaj-peje poletíš Airbusem A350 a z Tchaj-peje do Denpasaru oblíbenou sedm-sedm-sedmičkou.

Akční letenky s China Airlines

 • Letenky s odletem z Vídně a jedním přestupem v Tchaj-peji
 • V ceně jsou 2 kusy odbavených zavazadel (společně do 46 kg) a 2 kusy příručních zavazadel (společně do 9 kg)
 • Termíny od února do září (v souhrnu všech letenek)

Všechny letenky s China Airlines

Inspiruj se našimi cestopisy

Filipíny
Vietnam
Chiang Mai
Bali
Tokio
Malajsie
Austrálie

Cestuj na jistotu s pojištěním

 • Pojištění KOALA: každý pasažér obdrží 5 000 Kč za každý zrušený let nebo za zpoždění více než 2 hodiny. Pojištění KOALA si můžeš zajistit jednoduše společně s rezervací letenek. Pár kliků a cestuješ bezpečně s pojištěním (pojištění nelze dokoupit dodatečně).
 • Pojištění ISTOTA: zaručuje proplacení léčebných výloh a následků po úrazu. Platí však i v jiných nečekaných a nepříliš příjemných situacích, jako například problémy se zavazadly, zpoždění dopravního prostředku, potřeba pátrání nebo záchrany nebo poškození zdraví a majetku třetích osob.
 • Pojištění STORNO: v případě událostí, jako onemocnění, úraz nebo i ztráta práce a další neočekávané situace. Za neproletěnou část tvé letenky se ti vrátí peníze.
Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru