Connect with us
porto

Evropa

Porto a Lisabon jednou cestou: Leť z Prahy za 3 590 Kč v termínech až do června

Porto a Lisabon jednou cestou: Leť z Prahy za 3 590 Kč v termínech až do června

Úzké uličky zdobené barevnými dlaždicemi, voňavé pekárny, slaný oceánský vzduch a přátelská atmosféra. Portugalsko zkrátka nejde nemilovat. Přesvědč se o tom s peckovními letenkami od TAP Air Portugal, díky nimž pohodlně zvládneš Porto i Lisabon jednou cestou. Při výběru termínu si volíš dobu, kterou chceš strávit v Portu, a cestou zpět máš automaticky nastavené 2-3 dny v Lisabonu. Co je nejlepší, letenky pořídíš za 3 590 Kč v termínech až do června příštího roku.

Reklama

Akční letenky do Portugalska

  • Odkud? Z Prahy
  • S kým? Letecká společnost TAP Air Portugal
  • Kdy? Říjen – červen 2023
  • Příklad? Termín 4. – 10. listopad 2022 (VYBRAT TERMÍN)
  • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo

Inspiruj se našimi cestopisy

Lisabon - Portugalsko

Podmínky vstupu do Portugalska a návrat do ČR

Portugalsko začátkem července zrušilo všechna vstupní opatření. Cesta je tak opět volná.

Stejné podmínky jako před pandemií platí i pro návraty zpět do Česka, neboť Česká republika zrušila omezení týkající se vstupu již 9. dubna 2022.

Levné ubytování v Portugalsku

Jestli sháníš výhodné ubytování, můžeš ho rezervovat přímo přes Pelikána. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com), takže určitě budeš mít z čeho vybírat.

Lisabon

Cestuj na jistotu s pojištěním

  • Pojištění KOALA: každý pasažér obdrží 5 000 Kč za každý zrušený let nebo za zpoždění více než 2 hodiny. Pojištění KOALA si můžeš zajistit jednoduše společně s rezervací letenek. Pár kliků a cestuješ bezpečně s pojištěním (pojištění nelze dokoupit dodatečně).
  • Pojištění ISTOTA: zaručuje proplacení léčebných výloh a následků po úrazu. Platí však i v jiných nečekaných a nepříliš příjemných situacích, jako například problémy se zavazadly, zpoždění dopravního prostředku, potřeba pátrání nebo záchrany nebo poškození zdraví a majetku třetích osob.
  • Pojištění STORNO: v případě událostí, jako onemocnění, úraz nebo i ztráta práce a další neočekávané situace. Za neproletěnou část tvé letenky se ti vrátí peníze.
Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru