Connect with us
Ischia pobyt

Dovolené

PECKA DNE: Pobyt na ostrově Ischia v Neapolském zálivu s polopenzí od 13 290 Kč

PECKA DNE: Pobyt na ostrově Ischia v Neapolském zálivu s polopenzí od 13 290 Kč

Ischia je vulkanický ostrov, kde najdeš desítky termálních a minerálních bazénů s teplotou od 15 °C do 40 °C. Některé z nich jsou dokonce přímo ve skále a cítit se v nich budeš jako ve starých římských lázních. Ischia je známá svými léčivými prameny už od dob antiky, ale není to jediné, čím je ostrov výjimečný. Ke strávení parádní dovolené poslouží i nádherné pláže a čisté teplé moře. Díky všudypřítomným termálním pramenům je navíc o něco teplejší než v okolí. Nespornou výhodou oblasti je pak příjemné klima s mírným a stálým podnebím. Dovolenou si tak zde užiješ po celý rok.  

Reklama

Ubytování stojí na velmi poklidném místě, které je doslova oázou klidu. Má tři termální bazény, zahradu a k dispozici je i wellness centrum. Pouze několik minut autem nebo autobusem trvá cesta do rybářského města Forio, které si dodnes zachovává původní ráz starobylého města a domy s barevnými fasádami.

 • KAM? Park Hotel Terme Mediterraneo​***, Ischia, Itálie
 • KDY? Říjen 2022
 • ODKUD? Z Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky, 1 kus příručního zavazadla, ubytování ve 3* hotelu, polopenze, transfer z letiště na hotel a zpět, česky hovořící delegát
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)
Mediterraneo hotel pokoj

Mediterraneo hotel polopenze

Mediterraneo hotel wellness

Podmínky vstupu do Itálie a návratu do ČR

Při cestě do Itálie z ČR musí cestující splnit dvě podmínky:

 • Vlastnit EU Certifikát o ukončeném očkování či o uzdravení z Covid19 nebo o negativním výsledku testu – antigenní 48h nebo PCR 72h.
 • Vyplnit příjezdový formulář.

Návrat do ČR: všechny příjezdy jsou od 9. dubna bez omezení.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru