Connect with us
LOT

Amerika

Výprodej letenek s LOT: Severní Amerika z Ostravy nebo Prahy od 8 590 Kč

Výprodej letenek s LOT: Severní Amerika z Ostravy nebo Prahy od 8 590 Kč

Návštěvu USA nebo Kanady si plánuje nejeden cestovatel! Máš už letenku do své vysněné destinace? Jestli ne, LOT Polish Airlines ti s tím pomohou. Z Ostravy nebo Prahy tě totiž jen s jedním přestupem ve Varšavě dopraví do New Yorku, Chicaga, Kalifornie, na Floridu nebo do kanadského Toronta. Mrkni na letenky, které nyní pořídíš výhodněji než dřív, a to už od 8 590 Kč.

Reklama

Pokud navíc letíš s aerolinkami LOT z Ostravy, parkování na letišti máš až do konce roku 2024 zdarma.

Letenky do USA s LOT

Proč letět do Ameriky právě s LOT Polish Airlines?

Aerolinkám LOT záleží na tom, aby každý pasažér vystupoval z letadla odpočatý. I proto s oblibou nasazují Boeing 787 Dreamliner. Tento krasavec ti bude dělat společnost na mezikontinentálních letech, ale setkat se s ním můžeš i na vybraných letech kratších vzdáleností. Součástí letadel je LED osvetlení a stmívatelná okna minimalizující jet-lag.

LOT

O dokonalé pohodlí na dlouhých letech se starají komfortní sklopná sedadla s 43 cm širokou základnou. Nechybí nastavitelná opěrka hlavy a deka s polštářem.

Během letu se rozhodně nebudeš nudit

Všechna sedadla mají elektrickou zásuvku, USB port a individuální zábavní systém. V klidu se tak můžeš věnovat práci nebo prozkoumat nabídku sestávající z více než 100 filmů a televizních seriálů, koncertů, zábavních pořadů a her.

LOT

V ekonomické třídě LOT si pochutnáš

Během letu nebudou chybět ani gastro zážitky. Palubní personál ti dá vybrat ze dvou variant teplých jídel a před přistáním ti naservíruje buď další teplé jídlo, nebo svačinku – to se odvíjí od délky letu. Kdyby ti to ale přece jen bylo málo, vyzkoušej i speciality z placeného menu LOT Sky Bar.

Žízeň pak zaženeš některým z nápojů nabízených zdarma, jako vodou, perlivými nápoji, ovocnými šťávami, čajem či kávou. Z alko sekce je na výběr víno a pivo.

LOT

Kterou destinaci USA si vybereš?

LOT Polish Airlines si připravily lety hned do několika koutů Severní Ameriky. Kam si to namíříš ty? Vydáš se za jedinečnou atmosférou New Yorku, omrkneš hudební a kulturní scénu Chicaga, zvolíš pláže Miami, dáš přednost Los Angeles a prozkoumáš krásy Kalifornie nebo vsadíš na kanadské Toronto? Jestli nemáš jasno, inspiruj se našimi cestopisy.

Los Angeles

Podmínky vstupu do USA

Spojené státy americké zrušily již v květnu 2023 povinnost prokazovat se při vstupu do země očkováním proti covid-19. Nadále je třeba mít platný cestovní pas s vízem nebo elektronickou autorizací ESTA.

New York

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru