Connect with us
Island

Evropa

Island z Prahy v byznys třídě Austrian Airlines za 6 990 Kč

Island z Prahy v byznys třídě Austrian Airlines za 6 990 Kč

Island nedávno přišel s dobrou zprávou, že chce do poloviny března zrušit všechna covidová opatření. My pro tebe máme ale ještě něco lepšího, a to parádní byznys letenky z Prahy za 6 990 Kč. Namiř si to do země dechberoucích vodopádů, ledu a sopek pohodlně se servisem Austrian Airlines.

Reklama

Akční Island z Prahy v byznys třídě

Vyzkoušet si byznys třídu už za 6 990 Kč? Jasně! Stačí, když v objednávce provedeš rezervaci alespoň 2 osob. Co se týče samotného zážitku, tak na krátkých letech Austrian Airlines tě nečekají klasická byznys sedadala, ale budeš mít k dispozici místa ekonomické třídy v přední části letadla s volným sedadlem mezi cestujícími. Skvělý servis a ostatní benefity byznys třídy se ti ale předvedou v celé parádě.

  • Letíš z Prahy s jedním přestupem ve Vídni.
  • V ceně letenky máš velké 2x32kg odbavené zavazadlo a 2 kusy příručních zavazadel (společně do 10 kg).
  • Vybíráš z termínů od června do září.
  • Špičkový servis na palubě je samozřejmostí, stejně jako vstup do byznys salónků či přednostní nástup do letadla.

Jestli při výběru letenky preferuješ nižší cenu, máme pro tebe i variantu v ekonomické třídě za 4 990 Kč. Rovněž letíš z Prahy s Austrian Airlines v termínech na léto, v ceně jsou ovšem pouze příruční zavazadla. Pokud nedáš dopustit na přímé lety, do nabídky přihazujeme i letenky s Czech Airlines za 6 890 Kč.

Co čekat od byznys třídy Austrian Airlines?

V první řadě je to vstup do byznys salónků. Oddechnout si tak můžeš před svým odletem z Prahy nebo strávit příjemné chvilky ve vídeňském zázemí. Tam dobiješ energii v čalouněném křesle pod zelenými stromy mezi malbami takových rakouských umělců, jako Schiele, Klimt nebo Romako.

Austrian Airlines

Po zapnutí obrazovek adekvátních rozměrů a slušné kvality se dostaneš do zábavního systému, který nabízí na 350 hodin k roptýlení (takže byznys třída Austrian Airlines by klidně mohla být tvým přechodným bydlištěm až na dva týdny). O zvuk se postarají sluchátka s aktivním potlačením hluku. Pokud si chceš prohlédnout nabídku filmů, můžeš tak udělat na tomto odkazu.

Austrian Airlines

Letecká společnost nabízí 14 různých jídel, toto menu obsahuje chody i pro ty, kteří mají speciální dietu (může jít o potravinové alergie, náboženské nebo etnické přesvědčení, ve výběru je i dětská strava). Na tvůj talíř se dostane nejen velmi chutné, ale i čestvě připravené jídlo.

Austrian Airlines

Pokud se nebudeš moci rozhodnout, jaké víno se k tvému jídlu hodí, šéfkuchaři ti rádi pomohou s výběrem.

Pokud jsi milovníkem kávy, tak se můžeš těšit na tzv. létající kavárnu (Kaffenhaus mit Flügeln). Jestli se nebojíš nespavosti, můžeš ochutnat až 10 druhů čertvě připravených vídeňských kávových nápojů.

Austrian Airlines

Podmínky vstupu na Island a návrat zpět do ČR

Před cestou se musíš zaregistrovat. Dále je povinné se při nástupu do letadla prokázat PCR testem, ne starším 72 hodin (povinné pro všechny, ovšem očkovaným a těm, kteří překonali COVID-19, stačí antigenní test).

Následně musíš předložit potvrzení o úplném očkování (ukončené min. před 14 dny) nebo potvrzení o prodělaní koronaviru. Pokud nemáš ani jedno z toho, čeká tě dvojité testování a karanténa. První test absolvuješ hned po příletu, pak následuje 5-6denní karanténa ukončená 2. PCR testem.

Cestujícím se rovněž doporučuje stáhnout si trackovací aplikaci Rakning C-19.

Návrat ze zahraničí zpět do Česka se řídí pravidly cestovatelského semaforu.

Island

Plánuješ cestu na Island? Inspiruj se našimi cestopisy

Island a levné ubytování

Výhodné ubytování můžeš rezervovat přímo přes Pelikána. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com).

Island

Výhodné pojištění STORNO a pojištění ISTOTA

Až 60 % objednávek aktuálně obsahuje pojištění STORNO nebo ISTOTA, ke kterým Pelikán od 1. června 2021 přidal nové benefity. Kromě krytí storno poplatku před cestou, který cestovní kancelář spustila ještě v lednu 2021, nově kryje i další náklady související s případnou nákazou koronavirem v zahraničí.

Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru