Connect with us
LOT

Letenky

LOT se 27. března vrací do Ostravy. Obnoví lety do Varšavy

LOT se 27. března vrací do Ostravy. Obnoví lety do Varšavy

Polské aerolinky LOT začnou létat z Ostravy do Varšavy a Čechům tak poskytnou další možnosti cestování. První letadlo přistane na varšavském letišti 28. března 2022 v ranních hodinách.

Reklama

Linka bude operována 5krát týdně, a to komfortními letouny Embraer E-170, Embraer 175 a Dash DH4.

Spojení Ostrava – Varšava

  • Pondělí – odlet z Ostravy v 5:20, přílet do Varšavy v 6:25
  • Úterý a čtvrtek – plánovaný odlet v 17:45, přílet do Varšavy v 18:50
  • Pátek a sobota – odlet ve 14:25, přílet v 15:30

Díky nové lince tak získáme další alternativy, jak se dostat z českých letišť do evropských, ale i vzdálenějších destinací. Z Ostravy bude možné létat přes Varšavu dále do Amsterdamu, Berlína, Bruselu, Bukurešti, Kodaně, Düsseldorfu, Frankfurtu, Gdaňsku, Ženevy, Göteborgu, Hamburku, Istanbulu, Londýna, Lucemburska, Milána, Mnichova, Osla, Paříže, Poznaně, Řešova, Stockholmu, Tallinu, Benátek, Vilniusu či Curychu. Z dálkových letů se jedná o Chicago, Dillí, Los Angeles, Miami, New York, Soul, Tokio, Toronto a mnoho dalších.

Akční letenky aerolinek LOT

Výhodné pojištění STORNO a pojištění ISTOTA

Až 60 % objednávek aktuálně obsahuje pojištění STORNO nebo ISTOTA, ke kterým Pelikán od 1. června 2021 přidal nové benefity. Kromě krytí storno poplatku před cestou, který cestovní kancelář spustila ještě v lednu 2021, nově kryje i další náklady související s případnou nákazou koronavirem v zahraničí.

Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru