Connect with us
Island

Koronavirus

Island zrušil všechna opatření proti covidu

Island zrušil všechna opatření proti covidu

Island 25. února 2022 zrušil všechna zbývající protipandemická opatření. Jedná se o vstupní opatření pro příchozí cestující, ale rovněž se to týká například i kapacit pro indoorové prostory či zkrácených otevíracích hodin barů. Ministerstvo zdravotnictví Islandu nové podmínky vyhlásilo 23. února.

Reklama

Při vstupu do země tak již není nutné se prokázat očkováním či negativním testem, povinná není ani karanténa.

island hory jezero zima

Akční letenky na Island

Výhodné pojištění STORNO a pojištění ISTOTA

Až 60 % objednávek aktuálně obsahuje pojištění STORNO nebo ISTOTA, ke kterým Pelikán od 1. června 2021 přidal nové benefity. Kromě krytí storno poplatku před cestou, který cestovní kancelář spustila ještě v lednu 2021, nově kryje i další náklady související s případnou nákazou koronavirem v zahraničí.

Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru