Connect with us
Indie

Asie

Indie v akci: Dillí i Bombaj z Ostravy nebo Prahy od 11 490 Kč

Indie v akci: Dillí i Bombaj z Ostravy nebo Prahy od 11 490 Kč

Ágra ukrývající slavný Tádž Mahal, město Váránasí spojené s pohřebními rituály, řeka Ganga či čajové plantáže v oblasti Dárdžiling. Indie je fascinujícím místem, které touží navštívit nejeden dobrodruh. Jestli jsi jedním z nich, nepřehlédni akční letenky z Ostravy nebo Prahy, které teď pořídíš v rámci výprodeje aerolinek LOT od 11 490 Kč. V nabídce najdeš klasické zpáteční letenky do Dillí nebo Bombaje a pro skutečné dobrodruhy máme ještě open-jaw varianty s příletem do Dillí a odletem z Bombaje.

Reklama

V případě odletu z Ostravy máš navíc parkování na letišti zdarma.

  • Odkud? Z Ostravy nebo Prahy s přestupem ve Varšavě
  • S kým? Letecká společnost LOT Polish Airlines
  • Kdy? Listopad – březen 2024
  • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, 8kg příruční zavazadlo (50 x 40 x 23 cm)

Co vidět a zažít v Indii?

Indie je úžasná země, která svým návštěvníkům nabízí himálajské pohoří, pláže, prales, poušť, historické památky a především neopakovatelnou kulturu všech hlavních náboženství světa. Inspiruj se články cestovatele Karla a vydej se po jeho stopách.

Taj Mahal v Indii

Indie

Indie

Podmínky vstupu do Indie a návrat zpět do ČR

Indie zrušila vstupní omezení související s pandemií koronaviru již v listopadu 2022. Není vyžadováno vyplnění formuláře, očkování ani testy. Návrat zpět do České republiky je rovněž bez omezení.

Levné ubytování v Indii

Zkontroluj si ceny a rezervuj hotel přes Pelikána. Tipy na ubytování najdeš v této šikovné mapce:

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru