Connect with us
hotel tsampiki rhodos - bazen

Dovolené

POBYT DNE: All Inclusive Rhodos s letenkami a 3* hotelem od 6 390 Kč

POBYT DNE: All Inclusive Rhodos s letenkami a 3* hotelem od 6 390 Kč

Rhodos nebo také ostrov růží a slunce, jak je někdy nazýván, je jedním z nejkrásnějších ostrovů jak Středozemního, tak Egejského moře. Na začátku vás oslní třpytící se vodní hladina a slunečními paprsky zalité písečné či oblázkové pláže. Až se odtrhneš od pohledu na křišťálově čistou vodu, všimneš si hor a zalesněných údolí, které se táhnou po celé délce ostrova a dodávají mu tak jeho osobitý ráz. Za romantickým názvem ostrova pak hledej zdejší růže a ibišky.

Reklama

Protože má Rhodos bohatou historii, nudit se tu určitě nebudeš. Navštiv mimo jiných staveb zejména Rhodský kolos nebo si naplánuj procházku tajuplnými uličkami, ve kterých ucítíš závan středověku.

3* hotel Tsampika s přátelskou atmosférou se nachází cca 5 minut od centra rušného letoviska Faliraki na oblíbeném řeckém ostrově Rhodos a 15 minut chůze od pláže Faliraki. Hotelovým hostům nabízí 24hodinovou recepci, venkovní bazén, restauraci a také bar, samozřejmě nechybí ani bezplatná Wi-Fi.

  • KAM? Hotel Tsampika***, Rhodos, Řecko
  • KDY? Květen – říjen 2024
  • ODKUD? Z Vídně nebo Prahy
  • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Vídně nebo Prahy, ubytování v 3* hotelu s rodinnou atmosférou, stravování fromou All Inclusive, transfer z letiště na hotel a zpět, příruční zavazadlo, všechny letištní a palivovové poplatky

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    4/5 - (3 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru