Connect with us
Pelipecky appka

Novinky

6 novinek, kterými jsme vylepšili appku Pelipecky a 1 trik, kterým si zajistíš TOP nabídky

6 novinek, kterými jsme vylepšili appku Pelipecky a 1 trik, kterým si zajistíš TOP nabídky

Mobilní aplikace Pelipecky je venku už nějaký ten pátek a naši vývojáři pokračují v jejím neustálém vylepšování. Kromě toho, že v ní najdeš super články, tipy na letenky a čerstvé cestovatelské zprávy máme pro tebe pár dalších novinek. Přidali jsme možnost zakoupit letenky i s ubytováním v jednom balíčku, vylepšili naše notifikace o TOP nabídky, spustili nové filtry, a to samozřejmě není všechno. Prohlédni si náš krátký článek a dozvíš se víc.

Reklama

1. Kompletní dovolenkový balíček objednáš za pár kliknutí

To, že je Pelikán letenkový Copperfield, už asi víš. Víš ale i o tom, že naši specialisté na dovolené pro tebe vytváří kompletní dovolenkové balíčky – tedy letenky, hotel, transfer, víza a mnoho dalšího dohromady za jednu lákavou cenu a na jeden klik? Tohle všechno si samozřejmě můžeš už nějaký čas objednat na webu Pelikána, ale nově si dovolenkové nabídky a volné termíny můžeš zkontrolovat i v naší appce. Platí to v případě oblíbených Pobytů dne, ale rovněž u standardních dovolenkových nabídek. Je přitom jedno jestli hledáš Řím, New York nebo pobyt v Dubaji.

pecky appka
pecky appka

2. Máš už zapnuté notifikace? Zkontroluj si to

Funguje to jednoduše. My sledujeme nejlepší cestovatelské nabídky na světě, tobě stačí sledovat nás. A abychom ti to celé ještě více zjednodušili, o těch nejlepších dealech tě vždy informujeme i rychlou notifikací. Tuto možnost jsme nyní vylepšili tak, že se tě naše appka sama zeptá – ať už notifikace odebíráš, nebo ne. Stačí mít nainstalovanou poslední verzi naší aplikace Pelipecky a ťuknout na tlačítko Povolit notifikace. Od toho momentu budeš dostávat to nejlepší, co nám přes den cinkne do nosu.

pecky appka
pecky appka

3. Nejoblíbenější filtry a poslední vyhledávání na dosah

Co nejvíce vyhledávají ostatní cestovatelé? Naše appka Pelipecky ti to řekne. V sekci Letenky jsme přidali takzvané Populární kategorie. Najdeš zde filtry, které se aktivují na jedno ťuknutí. Rázem tak objevíš balík letenek, jež momentálně patří mezi nejvyhledávanější a nejžádanější. Potřebuješ odlet tento měsíc? Bum, je tam. Hledáš přímý let z Prahy? Prosím.

Ve své aplikaci najdeš rovněž své poslední vyhledávání. Oblíbené letenky už tak nemusíš nově zadávat do vyhledávače. Aplikace ti nabídne i starší vyhledávané destinace.

pecky appka
pecky appka

4. Posaď se, začíná představení

Pokud naši aplikaci ještě nemáš a právě ses ji rozhodl/a nainstalovat, čeká tě zajímavá novinka. Pro nové uživatele jsme zapnuli takzvaný uvítací scénář, který jim ukáže vše, co naše appka dokáže. Pohodlně se usaď, Peli ti všechno popíše a ukáže.

pecky appka
Pelipecky aplikace

5. Záložka HotPecky pro tvůj iPhone

Pro všechny jablíčkáře (rozuměj majitele zařízení iPhone) jsme nově přidali funkci widgetu v takzvaném uzamčeném stavu. Aplikaci Pelipecky resp. její část Hotpecky, kde informujeme o žhavých novinách ze světa cestování a nejlepších nabídkách, si lze nově přidat mezi rychlé widgety. Tam se dostaneš i z uzamčeného smartphonu, a to pouhým swipenutím doprava. Uvidíš zde vždy tři poslední novinky z naší aplikace.

Jak na to? Stačí v hlavním menu swipenout doprava. Podržet prst na displeji, čímž vyvoláš možnost přidávat a upravovat aktuální widgety v iPhone. Pak už stačí jen vlevo nahoře kliknout na tlačítko s pluskem a přidat si Hotpecky mezi své widgety. To je vše. Odteď se ti budou zobrazovat top letenky a novinky už po jednom doteku smartphonu.

pecky appka
pecky appka

6. Rychlý vyhledávač hotelového ubytování k letence

Další novinkou je možnost vyhledat ke stávající letence hotelové ubytování. Jak na to? Pokud sis objednal/a letenku přes Pelikána nebo přes naši appku, stačí ti v části Objednávky přidat svůj rezervační kód. Náš appkový systém ti pak nabídne možnost vyhledat také hotel do plánované destinace. Aplikace pracuje s naším interním systémem, který dopředu ví, v jakém termínu letíš a intuitivně vybírá nejlepší, případně nejoblíbenější alternativu ubytování.

Tak co tomu říkáš? Podle nás pecka! Appku si můžeš samozřejmě bezplatně stáhnout jak na Android, tak na svůj iPhone, a to se nikdy nezmění.

Líbí se ti naše vylepšení? Něco bys změnil/a? Dej nám vědět

Jsme zvědaví na tvůj názor. Je pro nás nejvíc. Proto neváhej a ohodnoť naši appku přímo v App Store nebo Google Play. Děkujeme!

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru