Connect with us

Evropa

Dubnový výprodej letenek už od 582 Kč: Rezervuj jako blesk, ať ti neuletí

Dubnový výprodej letenek už od 582 Kč: Rezervuj jako blesk, ať ti neuletí

Vyhlížíš akční letenky? Máme pro tebe článek, který je přímo nabitý letenkami za super ceny. Ať už fandíš spíše poznávačce měst nebo preferuješ klídek s výhledem na moře, tak jako tak si přijdeš na své. Nadchne tě šarmantní italské Bergamo, historická Budapešť nebo řecký ostrov Rhodos či Kréta? Z limitované nabídky, která čítá přes 370 letenek v akci, si vybere opravdu každý.

Reklama

Změna letenky z jakéhokoli důvodu

Nenechej nic náhodě! Vydej se na cesty s exkluzivním produktem od Pelikána, se kterým v případě potřeby změníš letenky. Plánování tripu nyní nemůže být jednodušší. Jak na to? Je to úplně snadné, stačí si službu Změna letenky z jakékokoli důvodu zakoupit ke svým letenkám. Více informací se dozvíš v tomto článku.

Níže najdeš letenky jak s odletem z Prahy a Brna, tak i z Vídně a dalších oblíbených letišť. Na nic nečekej a naplánuj si skvělé dobdrodružství už nyní!

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář
Nahoru