Connect with us
Dubaj

Asie

Přímé lety do Dubaje v akci! Letíš z Prahy za 5 490 Kč v termínech na květen

Přímé lety do Dubaje v akci! Letíš z Prahy za 5 490 Kč v termínech na květen

Dokonalé podmínky k odpočinku, jedinečná architektura a nepřeberné množství fantastických aktivit, díky kterým se tady nebudeš nudit ani minutu. Dubaj slibuje senzační dovolenou pro páry, rodiny s dětmi i skupiny přátel. Přesvědč se s letenkami od Smartwings. Jejich pohodlné přímé lety z Prahy nyní pořídíš v super akci za 5 490 Kč.

Reklama

Přímé lety do Dubaje

  • Odkud? Z Prahy bez přestupu
  • S kým? Letecká společnost Smartwings
  • Kdy? Květen (VYBRAT TERMÍN)
  • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, 8kg příruční zavazadlo (56 x 45 x 25 cm)

Proč si zamiluješ Dubaj?

Dubaj. Už jen při vyslovení názvu tohoto města se nám hned vybaví luxusní obchody, velkolepé mrakodrapy, přepychové hotely a tropické teploty. Ve městě jakým je Dubaj, je prakticky nemožné se nudit. Je ideální destinací jak pro mladé cestovatele, tak pro rodiny s dětmi. Pokud se bojíš, že jediné, co v Dubaji můžeš dělat, je procházet se ve stínu výškových budov, jsi na omylu.

Vydej se na nádhernou pláž Jumeirah nebo si zalyžuj na zasněženém svahu v obchodním centru zatím, co venku panují tropické teploty. Nezahoď ani chvilku volného času a pokračuj na místní trhy se zlatem či kořením nebo se vydej na nákupy do nákupního centra Dubai Mall. Poznej Dubaj z ptačí perspektivy a vyvez se na nejvyšší mrakodrap na světě Burj Khalifa s úžasným výhledem na Perský záliv. Pokud tě zajímá ta více tradiční stránka Dubaje, rozhodně nevynechej plavbu lodí v zátoce Dubai Creek.

Dubaj dovolená

Ubytování v Dubaji

Nejrůznější možnosti ubytování najdeš v této šikovné mapce. Zkontroluj si ceny a rezervuj hotel přes Pelikána:

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (6 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru