Connect with us
Dubaj

Asie

Přímé lety do Dubaje v akci! Poslední místa z Prahy za 4 690 Kč

Přímé lety do Dubaje v akci! Poslední místa z Prahy za 4 690 Kč

Dokonalé podmínky k odpočinku, jedinečná architektura a nepřeberné množství fantastických aktivit, díky kterým se tady nebudeš nudit ani minutu. Dubaj slibuje senzační dovolenou pro páry, rodiny s dětmi i skupiny přátel. Přesvědč se s letenkami od Smartwings. Jejich pohodlné přímé lety z Prahy nyní pořídíš v super akci za 4 690 Kč. Rezervuj ale rychle, zbývají totiž poslední dva termíny na říjen.

Reklama

Přímé lety do Dubaje

 • Odkud? Z Prahy bez přestupu
 • S kým? Letecká společnost Smartwings
 • Kdy? Říjen 2023
 • Termín? Příklad 5. – 9. říjen 2023 (VYBRAT TERMÍN)
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, 8kg příruční zavazadlo (56 x 45 x 25 cm)

Pokud by ti kalendář za 4 690 Kč nevyhovoval, přidáváme ještě další alternativy, které nabízí vícero termínů.

Proč si zamiluješ Dubaj?

Dubaj. Už jen při vyslovení názvu tohoto města se nám hned vybaví luxusní obchody, velkolepé mrakodrapy, přepychové hotely a tropické teploty. Ve městě jakým je Dubaj, je prakticky nemožné se nudit. Je ideální destinací jak pro mladé cestovatele, tak pro rodiny s dětmi. Pokud se bojíš, že jediné, co v Dubaji můžeš dělat, je procházet se ve stínu výškových budov, jsi na omylu.

Vydej se na nádhernou pláž Jumeirah nebo si zalyžuj na zasněženém svahu v obchodním centru zatím, co venku panují tropické teploty. Nezahoď ani chvilku volného času a pokračuj na místní trhy se zlatem či kořením nebo se vydej na nákupy do nákupního centra Dubai Mall. Poznej Dubaj z ptačí perspektivy a vyvez se na nejvyšší mrakodrap na světě Burj Khalifa s úžasným výhledem na Perský záliv. Pokud tě zajímá ta více tradiční stránka Dubaje, rozhodně nevynechej plavbu lodí v zátoce Dubai Creek.

Dubaj

Dubaj – podmínky vstupu

Spojené arabské emiráty, tedy rovněž Dubaj, zrušily všechna covidová opatření již během listopadu 2022. Ta se vztahovala také na podmínky vstupu do země.

Dubaj dovolená

Ubytování v Dubaji

Nejrůznější možnosti ubytování najdeš v této šikovné mapce. Zkontroluj si ceny a rezervuj hotel přes Pelikána:

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (6 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru