Connect with us

Dovolené

Exotický výprodej: letenky a dovolené za super ceny!

Exotický výprodej: letenky a dovolené za super ceny!

Celou dovolenou si můžeš vyhlédnout v tomhle jediném článku. Začneme výprodejem letenek (přitom máš v ceně i 23kg zavazadlo) do exotických zemí a na konci najdeš i odkaz na naše super dovolenkové balíčky!

Reklama

Chcete jen letenku?

Malajsie

Malajsie sousedí s Thajskem a Singapurem a patří k ní i severní část ostrova Borneo. Přilehlé ostrovy sahají téměř až k Filipínám, s nimiž má Malajsie mořské hranice. Stále žije tak trochu ve stínu Thajska, ale i tak je jednou z nejatraktivnějších asijských destinací – a právem! Směsice tří hlavních etnických skupin, k tomu všemu přírodní bohatství, chutné jídlo a pulzující město Kuala Lumpur a mimo toho samozřejmě nádherné pláže – to vše je jen zlomek důvodů, proč ji navštívit!

Vídeň1 přestupLangkawi, Kuala Lumpur1 přestupVídeň
Kanton (CAN)Kanton (CAN)
9 390
Kuala Lumpur

Filipíny

Filipíny jsou ostrovní stát nacházející se v jihovýchodní Asii v Tichém oceánu. Kvůli čemu se tam jezdí? Hlavně kvůli jejich biodiverzitě. Najdete zde totiž překrásné pláže, deštné pralesy, hory, vodopády, rýžová pole, jeskyně, a především místa na šnorchlování a potápění, která patří k nejvyhledávanějším a nejkrásnějším na světě.

Mnichov, Vídeň, Prahapřestup/yManila, Cebupřestup/yMnichov, Vídeň, Praha
10 490

Nizozemské Antily

Zaleťte si do malebného Curacaa a ochutnejte tamní stejnojmenný modrý likér. (Mimochodem je vynikající i v kombinaci s pomerančovým džusem – odzkoušeno). A pokud jste milovník nejen pláží, ale i atmosféry příjemných měst, Curacao je přesně pro vás, protože se podíváte do karibského Amsterdamu!

Praha2 přestupyCuracao2 přestupyPraha
FRA, YULFRA, YUL
11 290

Trinidad & Tobago

Dovolenou na těchto ostrovech si můžete zpestřit dobrodružným výletem do dešťových pralesů. Průvodci vás provedou jednoduššími a obtížnějšími trasami. Dopřát si můžete pak i výlety lodí, například na ostrůvek Little Tobago, poznávat podmořský svět a krásy korálových útesů, nebo si zahrát golf a odpočívat na nádherných plážích.

Praha2 přestupyPort of Spain2 přestupyPraha
FRA, YYZFRA, YYZ
11 290

Thajsko

Thajské království najdete v jihovýchodní části Asie a jistě vám má co nabídnout, ať už nezávislým dobrodruhům nebo digitálním nomádům. Klidná, nádherná země s neobyčejnou přírodou kloubí atmosféru velkoměst s poklidným buddhistických duchem, a ještě navíc tohle místo přímo kypí exotikou! Čajové plantáže, stovky pláží, skvělé jídlo a k tomu všemu usměvaví lidé.

Mnichov, Vídeň, Prahapřestup/yPhuket, Koh Samuipřestup/yMnichov, Vídeň, Praha
11 390

Kuba

Země doutníků, specifické atmosféry a aut 50. let. No nevyplatí se sem zajet na dovolenou? Turisté jezdí na Kubu snad za vším – přírodou, architekturou, starými auty, ale dokonce někteří i zažít trochu komunismu. Je to ironie, ale ano. No, ale obáváme se, že hlavním lákadlem bude stejně ten kubánský rum… V každém případě si můžete vybrat hned z 2 kubánských destinací – Varadera a Havany.

Praha2 přestupyHavana, Varadero2 přestupyPraha
11 390

Grenada

Nejlepší je si na Grenadu vyčlenit alespoň 3 dny – za tu dobu ostrov projdete, i když se zrovna nezastavíte. Nabízí úžasné pláže (mezi nejlepší patří Grand Anse, La Sagesse, Sauteurs beach a Levera), ale pro co je Grenada nejvíce známá a vyhledávaná, je její tropická příroda a slavné vodopády (Annandale, Seven sisters a Concord). Tamní pralesy patří mezi nejstarší na karibských ostrovech.

Praha2 přestupyGrenada2 přestupyPraha
FRA / YYZ / LHRFRA / YYZ / LHR
11 690

Svatá Lucie

Nejoblíbenější přírodní atrakcí na ostrově jsou vrchy Velký a Malý Piton. Dovolenkáři ale vyhledávají spíše pohled na ně z protější pláže. Tyčí se totiž přímo na pobřežím a dávají místu omamující dojem. Mimo pláží a výstupu na tyhle dva velikány si můžete dopřát i procházku dešťovými pralesy a navštívit tamní vodopády (nejznámější je Diamantový vodopád). Je ale rozhodně lepší chodit po pralesech s průvodci. Některé chodníčky jsou neoznačené, a člověk, který zdejší kraj nezná, by se mohl lehce ztratit.

Praha2 přestupyVieux Fort St Lucia2 přestupyPraha
FRA, YYZFRA, YYZ
12 690

Indonésie

Ostrovní stát v jihovýchodní Asii, tvořený více než 17 000 ostrovů. Jedná se o rozmanitou zemi, kde na její národní heslo „jednota v rozdílnosti“ budete narážet všude. Na každém ostrově se totiž setkáte s jinými kulturami, zvyky, jazyky, lidmi i jejich zvyky. Ačkoliv je tato země republikou, najdete zde sultanáty, království nebo kmeny, jejichž způsob života se od doby kamenné příliš nezměnil, v kontrastu s moderními velkoměsty. A pokud milujete přírodu, pak pojedete na správné místo.

Praha, Vídeňpřestup/yDenpasar Balipřestup/yPraha, Vídeň
12 990
Bali

Seychely

Ostrovy Indického oceánu východně od afrického pobřeží. Nejbližší sousedící zemí je Madagaskar na jihu. Tato nádherná země byla objevena až v 18. století francouzskými mořeplavci a jejich kulturu tu můžete opravdu cítit. Dnes je stát už samostatný a vyhledávaný cestovateli pro své úchvatné zátoky, které nabídnou klidnou atmosféru, kvůli svému azurovému moři a nádhernému panoramatu.

Praha1 přestupMahe Island1 přestupPraha
CurychCurych
13 990

Mauricius

Malý ostrůvek o rozloze 1.865 km2 v blízkosti Madagaskaru a Reunionu. Na původně zcela neosídleném ostrově dnes žije více než milion obyvatel a v průběhu dějin se tam vystřídali Portugalci, Francouzi, Holanďané i Angličané. Turisty ale tahle země láká hlavně svými plážemi s bělostným pískem a průzračně modrým mořem i pohodovou atmosférou.

Praha1 přestupMauricius1 přestupPraha
FCO / DXB / ISTFCO / DXB / IST
14 290

Chcete kompletní dovolenou?

Tak se podívejte na naši nabídku exotických pobytů! Můžete si zajet hned na 8 míst – Bali, Krabi, Kuba, Maledivy, Panama City, Pattaya, Seychely a Zanzibar. U všech máte snídani v ceně, takže aspoň o to jedno jídlo se nemusíte vůbec starat!

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru