Connect with us
Dubaj - Ain Dubai

Novinky

K letence Emirates vstup na nejvyšší vyhlídkové kolo na světě Ain Dubai zdarma!

K letence Emirates vstup na nejvyšší vyhlídkové kolo na světě Ain Dubai zdarma!

Emirates mají ke svým letenkám do Dubaje další zajímavé lákadlo. Letecká společnost v souvislosti s výstavou EXPO 2020 tentokrát představila vstup zdarma k letenkám na nově otevřenou atrakci – AIN DUBAI. Stačí, když se prokážete palubním lístkem. Emirates každý měsíc uvádí jedinečnou nabídku na některou z největších atrakcí města. V září již bylo možné takto získat bezplatný vstup na akrobatické představení La Perle a v říjnu zase na Dubai Frame. Sledujte nás a dozvíte se o všech dalších slevách a volných vstupech.

Reklama

Vyhlídkové kolo Ain Dubai bylo slavnostně otevřeno 21. října 2021 a s výškou 250 metrů je nejvyšším vyhlídkovým kolem na světě. Ain Dubai je o 42,5 m vyšší než současné nejvyšší vyhlídkové kolo High Roller v Las Vegas. Cestujícím se tak nabídne opravdu dechberoucí výhled na Dubaj v trvání 38 minut.

Dubaj ruské kolo Ain Dubaj

Nabídka se vztahuje na zpáteční letenky Emirates ve všech knihovacích třídách, lze ji využít i v rámci stopoveru, tedy delšího přestupu v Dubaji.

Podmínky bezplatné vstupenky na Ain Dubai

 • Nabídka se vztahuje na letenky do Dubaje s Emirates (ekonomická i byznys třída) zakoupené od 31. října do 15. listopadu v termínech od 1. listopadu 2021 do 28. února 2022.

Akční letenky do Dubaje s Emirates

Emirates nabídnou kromě bezplatného vstupu i slevy do Dubaje

Večeře pod širým nebem v některé z nejlepších městských restaurací, nevázaná zábava v zábavních parcích světové třídy, relax v lázních a vzrušující umělecká představení. My Emirates Pass vám kromě bezplatného vstupu na AIN DUBAI poskytne i řadu zajímavých slev:

 • 20-25% sleva do vybraných SPA a WELLNESS zařízení,
 • 20-25% sleva na lyžovačku, golf, kino a různá umělecká a divadelní představení v Dubaji,
 • 20-25% sleva do vybraných kulinářských restaurací,
 • 15% sleva na nákupy ve vybraných obchodech,
 • KOMPLETNÍ NABÍDKA SLEV ZDE.

NAVÍC – všechny Emirates letenky jsou flexibilní, měnit lze destinaci i čas odletu.

Emirates

Flexibilní letenky bez doplatků a minimální platnost dva roky

Jestli vaše cestovní plány ovlivnil COVID-19, máte dvě možnosti. Pokud jste si rezervovali letenku před 1. dubnem 2021 a cestu jste měli uskutečnit do 31. května 2022 nebo dříve, letenku si můžete nechat a vybrat si nový termín kdykoliv až do 36 měsíců od data původní rezervace. Druhou možností je vrácení peněz.

Všechny letenky zakoupené od 1. dubna 2021 jsou automaticky platné na cestování po dobu minimálně 24 měsíců, tedy dva roky. V rámci tohoto času můžete měnit čas odletu či destinaci, případně požádat o vrácení peněz bez dalších poplatků letecké společnosti. Změny můžete provést online prostřednictvím správy rezervace nebo přes Pelikána.

Na letenky zakoupené 1. září 2020 a později se vztahuje platnost až 36 měsíců od data původní rezervace.

K letence od Emirates i vstupenka na EXPO zdarma

Kromě slevy navíc i nadále platí nabídka bezplatné jednodenní vstupenky na EXPO 2020. To znamená, že pokud poletíte třeba i s celou rodinkou, všichni získají vstup na EXPO zdarma.

Expo 2020 Dubai

Dubaj 1. října odstartovala největší světovou akci tohoto roku – EXPO 2020. Pelikán vám k vaší cestě na EXPO vyřídí vše potřebné – letenky, ubytování i samotné vstupenky. Kompletní informace ke vstupu a programu na EXPO najdete v našem speciálním článku. Rovněž vám prozradíme, které aerolinky vám dají vstupenku k letence zdarma, a doporučujeme vám zkontrolovat i speciální nabídku dovolených v Dubaji.

Zdroj foto: Emirates.com

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru