Connect with us
Iberostar Las Dalias****

Dovolené

PECKA DNE: All Inclusive Tenerife v termínech i na Vánoce od 11 290 Kč

PECKA DNE: All Inclusive Tenerife v termínech i na Vánoce od 11 290 Kč

O Vánocích se říká, že jsou svátky klidu, ale ne vždy to tak úplně platí. Většinou to skončí nesmyslným uklízením a tlačenicí v obchodním centru, kde společně s tisícem dalších lidí sháníme poslední dárky. Co takhle si letos tento vánoční rituál odpustit a dopřát si opravdové svátky klidu a pohody? All Inclusive dovolenou na Tenerife teď pořídíš v listopadových nebo prosincových termínech. Ať už sem pojedeš kdykoliv, vánočnímu bláznění se spolehlivě vyhneš. A když budeš chtít letos vyměnit smaženého kapra za čerstvou rybku z Kanárských ostrovů, stačí si jen rezervovat termín přímo na Vánoce.

Reklama

Čekat tě tu bude příjemné počasí a moderní komplex s několika bazény, kde můžeš relaxovat od rána až do večera. Dobrodružnější povahy můžou vyměnit sandály za pohorky a vyšlápnout si do útulných horských vesniček.

 • KAM? Iberostar Las Dalias****, Tenerife, Kanárské ostrovy, Španělsko
 • KDY? Listopad – prosinec 2021
 • ODKUD? Z Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Vídně s příručním zavazadlem, ubytování v moderním 4* hotelu, stravování formou All Inclusive, transfer z letiště na hotel a zpět
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4,5 z 5 (tripadvisor)
Dovolená na Tenerife
Iberostar Las Dalias****
Iberostar Las Dalias****
Iberostar Las Dalias****
Iberostar Las Dalias****

Podmínky vstupu na Tenerife a návrat do ČR

Kanárské ostrovy, tedy i Tenerife, se řídí stejnými podmínkami jako pevninské Španělsko. Vzhledem k tomu, že od 25. října 2021 řadí Španělsko Českou republiku mezi rizikové oblasti, při vstupu se prokážeš QR kódem (ten získáš na základě vyplnění sanitárního formuláře) a jedním z potvrzení o bezinfekčnosti – negativní test, doklad o očkování nebo překonání COVID-19.

Návrat zpět do Česka se řídí pravidly cestovatelského semaforu. Řídíš se podmínkami té země, ve které jsi v posledních 14 dnech strávil/a více než 12 hodin. Pokud takových zemí bylo více, vztahují se na tebe podmínky té nejrizikovější (z pohledu českého semaforu).

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru