Connect with us
Expo 2020 Dubai

Novinky

Leť do Dubaje s Emirates a dostaneš celodenní vstupenku na EXPO 2020 zdarma

Leť do Dubaje s Emirates a dostaneš celodenní vstupenku na EXPO 2020 zdarma

Letecká společnost Emirates je hlavním partnerem a oficiální aerolinkou letošní výstavy EXPO 2020 v Dubaji. Při této příležitosti si připravila hned několik překvapení. Cestující, kteří poletí do Dubaje v době od 1. října do 31. března 2022, získají bezplatnou celodenní vstupenku na zmíněné EXPO. Kromě toho získají návštěvníci Dubaje jednu Skywards míli za každou minutu strávenou v této metropoli. Tyto míle lze následně použít na postup do vyšší třídy, lepší služby na palubě a mnoho dalšího.

Reklama

Kdy mám nárok na bezplatnou EXPO vstupenku od Emirates?

  • Speciální nabídka platí na všechny zpáteční letenky, které zahrnují let do Dubaje nebo přes Dubaj v době od 1. října 2021 do 31. března 2022.
  • Nabídka platí na letenky zakoupené v první třídě, byznys třídě a ekonomické třídě.
  • Nárok mají cestující, kteří směřují do Dubaje, ale i ti, kteří v Dubaji jen přestupují a jejich mezipřistání trvá více než šest hodin.
  • Bezplatnou VSTUPENKU na EXPO 2020 získáte vyplněním údajů na TÉTO stránce.

Emiráty oslavují padesátku, oslav ji s nimi velkolepě i ty

Ať už se rozhodnete prozkoumat Dubaj sólo, ve dvojici, jako rodina nebo parta známých, nikdy nebyl lepší čas navštívit tuto metropoli. Návštěvníci Dubaje jsou letos v epicentru největší tematické akce. Ta slibuje, že přivede svět do jedné destinace a během šestiměsíčního období lze očekávat množství aktivit a speciálních událostí. Nakonec – Spojené arabské emiráty tento rok oslaví 50. výročí vzniku.

Emirates letadlo

Expo 2020 Dubai bude první světovou výstavou Expo, která se kdy konala v regionu Blízkého východu, Afriky a jižní Asie (MEASA). Dubaj si klade za cíl inspirovat lidi tím, že představí nejlepší příklady spolupráce a inovace z celého světa s důrazem na udržitelnost a mobilitu – tak se píše v tiskové zprávě.

Zákazníci rovněž získají 1 míli Skywards za každou 1 minutu strávenou v Dubaji v období od 1. října 2021 do 31. března 2022. Stávající i noví členové Emirates Skywards, kteří se do programu přihlásí do 31. března 2022, mohou využít nabídku na stránce Emirates .com a vydělají až 5 000 mil. Nabídka platí na všechny letenky Emirates zakoupené od 1. srpna 2021 do 31. března 2022 na cesty během výstavy Expo 2020 Dubai.

Budova Emirates

Rušný program, který pobaví všechny kategorie

Šestiměsíční rušný program velkolepé akce bude nabitý zážitky, které budou vyhovovat všem věkovým kategoriím. Fanoušci architektury budou během výstavy Expo 2020 obklopeni inspirativními návrhy. Návštěvníci mohou navštívit svůj národní pavilon, ale i všechny ostatní. Zažijí tak jiné kultury a jedinečné situace.

Milovníci cestování a letectví mohou rovněž navštívit specializovaný pavilon společnosti Emirates a zažít budoucnost komerčního letectví. Dozví se vše o konstrukci kabiny letadel Emirates, vyslechnou si vzácné zkušenosti pracovníků aerolinek s létáním a také se naučí něco o výkonu a spotřebě paliva v zájmu udržitelné budoucnosti. Návštěvníci by si rovněž neměli nechat ujít příležitost navrhnout letadlo a zapojit se do interaktivních exponátů, které představí zásady letu.

Zdroj fotografií: oficiální webová stránka Emirates

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru