Connect with us
Emirates - letadlo

Koronavirus

Letenky Emirates zakoupené do konce dubna jsou flexibilní a s bezplatným pojištěním na COVID

Letenky Emirates zakoupené do konce dubna jsou flexibilní a s bezplatným pojištěním na COVID

Již dříve nabídla Emirates jako první letecká společnost na světě všem svým cestujícím pojištění pro případ nákazy COVID-19, a to zcela zdarma. Pojištění na náklady spojené s COVID-19 je automaticky uplatněno na všechny Emirates letenky i přes Pelikána. NAVÍC všechny Emirates letenky jsou flexibilní, měnit lze destinaci i čas odletu. Benefity se týkají letenek zakoupených do 30. dubna a s odletem do 31. srpna 2022.

Reklama

Flexibilní letenky bez doplatků

Když rezervujete letenku do konce dubna 2022, v případě změny si ji můžete ponechat a bez poplatku navíc si vybrat nový termín. Více informací na webových stránkách Emirates.

Emirates

Automatické COVID pojištění Emirates

COVID pojištění se automaticky vztahuje na letenku zakoupenou rovněž do 30. dubna 2022. K získání pojištění není třeba vyplňovat žádné formuláře ani nikoho kontaktovat – probíhá plně automaticky zakoupením letenky.

Pokud letíte na jednosměrnou cestu, krytí končí 48 hodin po příletu do konečného cíle. Krytí nákladů na lékařskou pohotovost a náhrada za karanténu v zahraničí končí 31 dní po příjezdu do vašeho konečného cíle.

  • Pokrývá náklady na lékařské ošetření v zahraničí do výše 175 tisíc USD.
  • Kryje náklady ve výši 115 USD na osobu/den na karanténu v zahraničí po dobu max. 14 dní.
  • Pokrývá náklady nouzové repatriace ze země v případě onemocnění COVID-19.

Zdroj: Emirates Multi-risk pojištění

Další důležité zprávy od Emirates:

Akční letenky s Emirates

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    4.9/5 - (8 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru