Connect with us
Korfu, pláž, dovolená

Evropa

Opravdu levné letenky na léto: rezervuj dřív než ostatní, ceny od 790 Kč!

Opravdu levné letenky na léto: rezervuj dřív než ostatní, ceny od 790 Kč!

Pozor, tento článek obsahuje levné letenky. V rezervačních systémech se totiž začátkem nového roku opět objevilo množství levných letenek po Evropě, a to i na léto! I my jsme hned začali plánovat výlety k moři či za cizokrajnou přírodou.

Reklama

Takže – pokud si chceš rezervovat super letenky do žhavých destinací, učiň tak dříve než ostatní. Začátkem roku bývá zvykem, že se objevují výborné nabídky na léto a ani letošek není výjimkou. Níže najdeš těch 10 nejvýhodnějších. Kromě výběru TOP destinací pro tebe máme jako bonus i kód na slevu 250 Kč.

Pelikán proplatí stornopoplatky, pokud budeš mít pozitivní test

Novinka od Pelikána! Kup si k letence nebo pobytu pojištění a automaticky dostaneš BONUS v podobě proplacení stornopoplatku, pokud nebudeš moci odletět kvůli pozitivnímu COVID-19 testu! Tento bonus získají automaticky všichni cestující, kteří si zakoupili pojištění STORNO nebo ISTOTA od 1. 1. 2021 – včetně.

Jak využít slevu na letenky?

Kód PECKYAPPKA zadej při objednávce a zaplať o 250 Kč méně. Objednávka musí být v hodnotě minimálně 500 Kč.

POZOR: Slevový kód tentokrát platí pouze, pokud děláš objednávku přes naši novou mobilní aplikaci Pelipecky. Zde je návod, jak uplatnit slevu.

Kam v létě letět?

Vybrali jsme 10 destinací, které se vyplatí rezervovat. Kterou stihneš? Zájem je opět obrovský, dlouho neváhej. Aktuální situace sice cestování příliš nepřeje, ale tyto levné letenky jsou hlavně na začátek léta, některé super ceny se objevily i v termínech na hlavní sezónu. Všechny jsou s odletem z Vídně.

TOP letenky na letní sezónu 2021

Evropská rada na podzim schválila společný cestovatelský semafor pro země Evropské unie. Nová doporučení přinesla opatření k předcházení diskriminaci mezi zeměmi a jejich občany. Semaforové označování rizikovosti zemí nebo regionů se tak sjednocuje a Česko se připojilo k zemím, které od 15. listopadu respektují evropský cestovatelský semafor. Tato pravidla by měla opět platit i v létě, kdy se očekává, že dojde k výraznému zlepšení situace.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru