Connect with us
V mrakodrapy

Asie

MEGA! Březnová Dubaj, Abú Dhabí nebo Šardžá z Prahy od 2 990 Kč

MEGA! Březnová Dubaj, Abú Dhabí nebo Šardžá z Prahy od 2 990 Kč

Ohromující moderní stavby včetně ikonických mrakodrapů jako Burj Khalifa, nekonečné nákupní a zábavní možnosti i různorodé kultury a tradice. Přesně taková je Dubaj. Pokud ovšem toužíš po objevování jiných emirátů, máme pro tebe ještě Šardžá nabízející bohaté umělecké a kulturní dědictví, případně impozantní architekturu Abú Dhabí. Tak co, už víš, kam vyrazíš? Ať se rozhodneš jakkoli, určitě využij výprodeje letenek s Pegasus Airlines. V rámci něj totiž letíš do obou metropolí z Prahy už od 2 990 Kč, a to během hlavní sezóny.

Reklama

Akční letenky do Emirátů

  • Odkud? Z Prahy s přestupem v Istanbulu
  • S kým? Letecká společnost Pegasus Airlines
  • Kdy? Březen 2024
  • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo (55 x 40 x 20 cm)

Abú Dhabí

Inspiruj se našimi články

Luxus, nadčasová architektura i autentická arabská atmosféra. Všechno tohle se ti podaří zažít jak v Dubaji, tak v Abú Dhabí či Šardžá. Vzhledem k tomu, že Abú Dhabí leží od Dubaje jen asi 1 hodinu a 25 minut jízdy autem, klidně můžeš navštívit oba během jedné dovolené. Podobné platí i v případě Šardžá, z něj jsi autem v Dubaji dokonce za zhruba 40 minut.

Spojené arabské emiráty – podmínky vstupu

Spojené arabské emiráty, tedy rovněž Dubaj, zrušily všechna covidová opatření již během listopadu 2022. Ta se vztahovala také na podmínky vstupu do země.

Sharjah

Ubytování v Dubaji

Nejrůznější možnosti ubytování, a to nejen v Dubaji, najdeš v této šikovné mapce. Zkontroluj si ceny a rezervuj hotel přes Pelikána:

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru