Connect with us
Pytloun Wellness Hotel Harrachov****

Dovolené

POBYT DNE: Odpočinek v Harrachově. 4* hotel se snídaní od 1 990 Kč

POBYT DNE: Odpočinek v Harrachově. 4* hotel se snídaní od 1 990 Kč

Jedno z nejoblíbenějších zimních středisek Harrachov se nachází v západních Krkonoších. Vyhlášené centrum turistiky a zimního sportu nabízí desítky kilometrů lyžařských stop a sjezdovky pro profíky i příležitostné lyžaře. A když se na lyže necítíš, můžeš navštívit třeba jednu z nejstarších skláren, kde se sklo foukalo už na začátku 18. století.

Reklama

V ceně našeho pobytu je ubytování v moderních pokojích 4* Pytloun Wellness Hotelu Harrachov, kde si po náročném dni můžeš zalenošit v sauně nebo vířivce s výhledem na Čertovu horu. Druhý den tě nemine bohatá snídaně, která dodá energii potřebnou na výpravu do hor. Využít můžeš také skvělou hotelovou restauraci, kde se místní kuchaři specializují na českou i mezinárodní kuchyni, a to včetně domácích dezertů.

 • KAM? Pytloun Wellness Hotel Harrachov****, Harrachov, Česká republika
 • KDY? Listopad – březen 2024
 • NEJVÝHODNĚJŠÍ TERMÍN? 9. – 11. prosinec 2023
 • CO JE V CENĚ? 2-3 noci v moderních pokojích hotelu, pestré snídaně formou bufetu
 • HODNOCENÍ HOTELU: 7,9 z 10 (booking)

Nevyhovuje ti termín? Zvol si vlastní

Pelikán vždy zobrazuje termíny akčních pobytů s nejlepšími cenami. Pokud ti však data nevyhovují, nově si můžeš termín dovolené upravit podle svých preferencí a takovou nabídku ubytování rovnou i objednat. Novinku si můžeš vyzkoušet na nabídce českých a slovenských hotelů, u nichž jsme vypelikánovali speciální ceny.

pobyt v Harrachově

Pytloun Wellness Hotel Harrachov****

Pytloun Wellness Hotel Harrachov****
Pytloun Wellness Hotel Harrachov****

Pytloun Wellness Hotel Harrachov****

Pytloun Wellness Hotel Harrachov****

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru