Connect with us
Hurghada

Afrika

Výprodej letenek s Pegasus: Turecko, Egypt, Omán a další od 2 690 Kč

Výprodej letenek s Pegasus: Turecko, Egypt, Omán a další od 2 690 Kč

Aerolinky Pegasus Airlines mají skvělou zprávu pro všechny, kteří plánují zimní útěk do teplých krajin. Spustily totiž výprodej letenek z Vídně nebo Prahy od 2 690 Kč, v němž najdeš například oblíbená egyptská letoviska Hurghadu nebo Sharm El Sheikh, Omán, Dubaj, Abú Dhabí či tajemnou Saúdskou Arábii. I dobrodruzi si ale přijdou na své – co říkáš třeba na Kyrgyzstán?

Reklama
  • Letenky s odletem z Vídně nebo Prahy
  • V ceně letenek je příruční zavazadlo do 8 kg (55 x 40 x 20 cm)
  • Lety do Turecka jsou přímé, v případě vzdálenějších destinací tě čeká přestup v Istanbulu
  • Termíny od ledna do června (v souhrnu všech letenek)

Istanbul známý svými památkami a architektonickými poklady, mnohokrát označovaný jako město z pohádky Tisíc a jedna noc. Proč je tak velmi zapamatovatelný? Zejména díky své jedinečné atmosféře. Město, které se nachází na hranici dvou světů – Evropy a Asie – je vibrující metropolí, která tě zkrátka dostane. Přečti si 10 důvodů, proč navštívit Istanbul.

Istanbul

Další tureckou destinací je Kayseri, které se nachází jen kousek od známé Kappadokie. Tu proslavily zejména domky vytesané do skal a tzv. komíny, nad nimiž se dá proletět horkovzdušným balónem.

Turecko

Omán, jedna z fascinujících zemí Arabského poloostrova. Vydej se do této pohádku připomínající destinace, v níž tě přivítají milí místní obyvatelé, nádherné ománské hory, skvělá kuchyně a barvami hýřící tržnice. 

Oman

Egypt je snem nejednoho cestovatele. Vedle mohutných pyramid a chrámů pokrytých pískem připravil nádherná místa i pro milovníky vody – pobřeží Rudého moře doplňují korálové útesy, které jen čekají, až je prozkoumáš. Vydej se do Hurghady nebo letoviska Sharm El Sheikh.

Sharm El Sheikh

Když se řekne Spojené arabské emiráty, asi většina s nás si jako první vybaví Dubaj. Ostatní emiráty proto tak trochu neprávem zůstávají stále v jejím stínu, což je velká škoda. Například Abú Dhabí má rozhodně co nabídnout. Má svoji přepychovou, luxusní a zářivou stránku, ale stejně tak je přátelské, tajemné a jednoduše nezapomenutelné. Ať už si ale vybereš kteroukoli destinaci, neuděláš chybu.

Abú Dhabí

Saúdská Arábie je největší zemí na Blízkém východě. Je jediným státem, který leží na pobřeží Rudého moře a Perského zálivu zároveň. Tím, že se před 3 lety otevřel i pro turisty, umožnil přístup k pěti místům světového dědictví UNESCO – unikátnímu pobřeží Rudého moře, Prázdné čtvrti Arabské pouště (Rub al-Chálí), nejkrásnějšímu korálovému útesu v Perském zálivu, plážím a nábřeží Džiddy a dalším cestovatelským pokladům.

Saúdská Arábie

Katarské Dauhá (také Doha) někdy přezdívají arabský New York. Předtím, než vyrostlo ve svou futuristickou podobu, bylo malým obchodním přístavem, až dokud tu během 2. světové války nebyla objevena největší ložiska ropy na světě. Jeho příběh je jako z pohádky, ve které se Bohem zapomenuté, chudé město promění v živé velkoměsto plné mrakodrapů.

Dauhá

Zasněžené vrcholky hor, pod nimiž se pasou koně, a květinami ozdobené doliny. Přesně za těmito výhledy se vyplatí vyrazit do Kyrgyzstánu. Nezbývá, než si sbalit batoh a prohlédnout si tuto nádheru na vlastní oči.

Kyrgyzstán

Cestuj na jistotu s pojištěním

  • Pojištění KOALA: každý pasažér obdrží 5 000 Kč za každý zrušený let nebo za zpoždění více než 2 hodiny. Pojištění KOALA si můžeš zajistit jednoduše společně s rezervací letenek. Pár kliků a cestuješ bezpečně s pojištěním (pojištění nelze dokoupit dodatečně).
  • Pojištění ISTOTA: zaručuje proplacení léčebných výloh a následků po úrazu. Platí však i v jiných nečekaných a nepříliš příjemných situacích, jako například problémy se zavazadly, zpoždění dopravního prostředku, potřeba pátrání nebo záchrany nebo poškození zdraví a majetku třetích osob.
  • Pojištění STORNO: v případě událostí, jako onemocnění, úraz nebo i ztráta práce a další neočekávané situace. Za neproletěnou část tvé letenky se ti vrátí peníze.
Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na [email protected] Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na [email protected] Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

POBYT DNE: 4* pobyt v Římě včetně snídaní a letenek od 7 690 Kč https://t.co/kTY1QRxZE97 hodinami dozadu
Letěli jsme přímým letem EVA AIR z Vídně do Bangkoku. Tyto 3 věci nás ohromily (RECENZE) https://t.co/SCDUNcRSzU #letenky10 hodinami dozadu
Letěli jsme přímým letem EVA AIR z Vídně do Bangkoku. Tyto 3 věci nás ohromily (RECENZE) https://t.co/SCDUNcRSzU10 hodinami dozadu
Bali, Vietnam a další pecky s China Airlines od 17 990 Kč! TOP servis a zavazadlo v ceně https://t.co/nVIj9kNDlL12 hodinami dozadu
Vzhůru na Srí Lanku s letenkami z Vídně s Qatar Airways od 16 990 Kč https://t.co/ZfqdRdJ8lR13 hodinami dozadu
Přivítej jaro na Kypru. Letenky z Vídně máš nyní od 1 210 Kč https://t.co/0MGuziaTjx15 hodinami dozadu
Jak projet Island za 7 dní a nezruinovat svůj bankovní účet https://t.co/MEsML5v4Bf17 hodinami dozadu
Bangkok z Vídně od 15 990 Kč. Termíny na jaro a 46kg zavazadlo https://t.co/6PPTxBurLT1 dnem dozadu
Párty vs. zen, luxus vs. batůžky. Aneb hlavní turistické části Malty https://t.co/HjRJXOddqf1 dnem dozadu
Během zimy do Cancúnu? Leť z Prahy s Turkish Airlines za 16 790 Kč https://t.co/POlZqFexl42 dny dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru