Connect with us

Dovolené

Zimní Edinburgh v útulném hotelu Hilton od 3 890 Kč

Zimní Edinburgh v útulném hotelu Hilton od 3 890 Kč

Tajemná Edinbura, jak je hlavnímu městu Skotska přezdíváno, vás dostane svou atmosférou, stejně jako samotné fascinující Skotsko. Vévodí mu Edinburský hrad, od kterého můžete v našem pobytu bydlet pouhých 10-12 minut cesty.

Reklama

A pozor – i milovníci Harryho Pottera si přijdou na své – nejednou totiž Skotsko posloužilo coby kulisy pro film, a dokonce v místní kavárně The Elephant House vznikly některé z prvních kapitol této knižní série. Skotsko toho nabízí prostě mnoho a něco si tu najde snad každý – od milovníků historie po labužníky.

  • KAM? Hampton By Hilton Edinburgh West End***, Edinburgh, Skotsko
  • KDY? Leden – říjen 2020
  • ODKUD? Praha (letiště Václava Havla) nebo Vídeň (letiště Schwechat)
  • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy nebo Vídně, ubytování v útulném 3* hotelu Hilton v blízkosti centra a Edinburského hradu, snídaně

Co v Edinburghu?

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru