Connect with us
New York

Letenky

Slavný New York z Barcelony za 4 990 Kč

Slavný New York z Barcelony za 4 990 Kč

Mrakodrapy, mosty, řeka Hudson, Socha svobody, obrovský central park, který odlehčuje jinak rušnému kosmopolitnímu městu a nabízí možnost vypnout. Broadway, off Broadway, off off Broadway, Guggenheimovo muzeum a další kulturní instituce. Tady si prostě musíš najít zábavu, i kdyby ses jen tak toulal ulicemi. Z Barcelony si tam navíc teď zaležíš za pěknou cenu.

Reklama
 • Odkud? Z Prahy
 • S kým? Letecké společnosti SWISS, Brussels Airlines
 • Kdy? Únor – květen 2020
 • Termín? Příklad 3. – 11. března 2020
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo, odbavené zavazadlo za příplatek
 • Využij slevový kód: USETRI250 – Stačí u Způsobu platby zaškrtnout Uplatnit kupon a vyplnit.

Co dělat, vidět a zažít v NY

 • Klasickým výletem je Socha svobody, na kterou můžeš vystoupat a užít si výhled za 21,50$. A chybu neuděláš při výletu lodí na Staten Island, kdy si během zhruba půlhodinové plavby užiješ krásné panorama Manhattanu.
 • Jistě si zkus aspoň projít stále pulzující Time square. Říká se o něm, že jej budeš nenávidět i milovat zároveň. Panoramatický výhled na něj ti pak nabízí Renaissance Hotel’s R Lounge – ten nabízí prosklená okna doslova od podlahy až po strop. Bude to stát jistě za to, ale opravdu to nebude nejlevnější výlet.
 • Případně se určitě něco dozvíš i v našich 2 článcích, co v tom obrovském městě dělat! Co můžeš dělat a Co nesmíš vynechat.

A co doklady do New Yorku?

Pro vstup do USA je potřebný cestovní pas s vízem nebo elektronickou autorizací ESTA.

Levné ubytování v New Yorku

Nezapomeň si prohlédnout naši nabídku pobytů v New Yorku – kde máš v ceně jak letenku, tak ubytování a leckdy i stravu. A pokud výhodné ubytování teprve hledáš, můžeš jej rezervovat přímo přes Pelikána. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com) a krom toho i s portálem Airbnb.com.

Přes Airbnb teď rozdáváme slevové kupóny na první ubytování ve výši 30€ (+11€ na zážitek). Zaregistruj se a penízky ve formě kreditu jsou tvoje.

Tip na aplikaci: Revolut

Vykašli se na směnárny. Stáhni si appku Revolut, pár kliknutími se registruj a „bankuj“ po celém světě. Revolut se ti hodí, zejména když potřebuješ stabilní dobrý měnový kurz – k dispozici máš 29 světových měn a středové kurzy pro převody. Z Revolutu můžeš posílat nebo přijímat platby i z jiných bankovních účtů. Výběry ze všech bankomatů na světě máš zdarma, a to až do 200€ měsíčně a navíc si peníze můžeš kdykoliv poslat na kartu a převod proběhne během pár sekund. Když se zaregistruješ přes Pelikánský odkaz, tak navíc získáš Revolut kartu s doručením zdarma.

Tip na pronájem auta: Rentalcars od Pelikána

Ušetři na půjčovném auta zařiď si jej přes Pelikána! Přes vyhledávač si vyber konkrétní destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu. Díky Rentalcars uvidíš vždy nejvýhodnější ceny na trhu a v požadovaném termínu.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru