Connect with us
Montréal

Nezaradené

Kanadský Montreal v akci. Skoč po letenkách z Paříže za 5 790 Kč

Kanadský Montreal v akci. Skoč po letenkách z Paříže za 5 790 Kč

Poohlížíš se po akčních letenkách do Kanady? Potom přišla tvoje chvíle. Do Montrealu se nyní dostaneš z Paříže za perfektních 5 790 Kč. Letíš s Austrian Airlines a cestou tě tak čeká přestup ve Vídni. Co se týče letenek do Paříže, nabídku těch nejvýhodnějších pro tebe pravidelně aktualizujeme.

Reklama

Akční letenky do Montrealu

 • Odkud? Z Paříže s jedním přestupem ve Vídni
 • S kým? Letecká společnost Austrian Airlines
 • Kdy? Listopad – březen 2023
 • Termín? Například 21. – 30. listopad 2022 (VYBRAT TERMÍN)
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, 2 příruční zavazadla (společně do 10 kg)

Pro srovnání přidáváme i letenky z Prahy.

Objev Montreal i zbytek Kanady

Montreal je městem, které se často vyskytuje na předních příčkách žebříčku míst vhodných pro život. My se tomu vůbec nedivíme, protože zdejší atmosféra je víc než příjemná. V jeden moment se procházíš mezi velkolepými moderními stavbami, míjíš rušné ulice plné obchodů a kaváren, a během chvíle se můžeš ztratit v historické části. Ta nabízí úchvatné katedrály, úzké uličky či přístav.

Montréal

Když ti to čas dovolí, seznam se ale i se zbytkem Kanady. Na jejím území najdeš nedotčenou přírodu – pralesy, prérie, nekonečné lesní porosty nebo třeba členitá pobřeží s fjordy. Dechberoucí jsou zejména mohutné štíty Skalistých hor, poled na zvěř, která se zde může volně prohánět, či divokou přírodu Yukonu. Je toho zkrátka tolik, že nebudeš vědět, kde při plánování začít. Pro lepší rozhodování přikládáme několik cestopisů.

Kanadské jezero Banff

Podmínky vstupu do Kanady

 • Před vstupem do letadla je nutné předložit důkaz o kompletním očkování provedeném nejméně 14 dní před vstupem do Kanady. 
 • Platí povinná registrace prostřednictvím služby ArriveCAN (aplikace nebo webová stránka).
 • Úspěšná elektronická autorizace eTA.
 • Více informací na stránkách mzv.cz.

Co se týče návratu ze zahraničí zpět do Česka, je bez omezení. 9. dubna byla zrušena všechna vstupní omezení.

Kanada a cestovní doklady

Jestli do Kanady cestuješ za účelem turismu, nemusíš vyřizovat víza na kanadské ambasádě. Stačí ti platný pas a elektronická autrizace eTA.

Montréal

Levné ubytování v Kanadě

Hledáš výhodné ubytování? Ubytovat se můžeš přímo přes Pelikána. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com), takže budeš mít z čeho vybírat.

Tip na pronájem auta: Rentalcars od Pelikána

Ušetři na půjčovném auta zařiď si jej přes Pelikána! Přes vyhledávač si vyber konkrétní destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu. Díky Rentalcars uvidíš vždy nejvýhodnější ceny na trhu a v požadovaném termínu.

Montréal

Cestuj na jistotu s pojištěním

 • Pojištění KOALA: každý pasažér obdrží 5 000 Kč za každý zrušený let nebo za zpoždění více než 2 hodiny. Pojištění KOALA si můžeš zajistit jednoduše společně s rezervací letenek. Pár kliků a cestuješ bezpečně s pojištěním (pojištění nelze dokoupit dodatečně).
 • Pojištění ISTOTA: zaručuje proplacení léčebných výloh a následků po úrazu. Platí však i v jiných nečekaných a nepříliš příjemných situacích, jako například problémy se zavazadly, zpoždění dopravního prostředku, potřeba pátrání nebo záchrany nebo poškození zdraví a majetku třetích osob.
 • Pojištění STORNO: v případě událostí, jako onemocnění, úraz nebo i ztráta práce a další neočekávané situace. Za neproletěnou část tvé letenky se ti vrátí peníze.
Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru