Connect with us
Saudia

Novinky

Více místa, větší úložný prostor, nový zážitek. Aerolinky SAUDIA odhalily novou byznys třídu

Více místa, větší úložný prostor, nový zážitek. Aerolinky SAUDIA odhalily novou byznys třídu

Každoroční akce Arabian Travel Market v Dubaji je pro letecké společnosti dobrou příležitostí k odhalení jejich nových a nablýskaných produktů. Už jsme psali o nové byznys třídě flydubai a nyní je zde další novinka. Letecká společnost Saudia představila nejnovější sedadlo byznys třídy pro svou nadcházející flotilu letadel Airbus A321XLR.

Reklama
Saudia

Nová byznys třída Saudia poskytne více soukromí

Společnost Saudia odhalila své nejnovější sedadlo byznys třídy pro svoji flotilu letadel Airbus A321XLR. Vybrala soupravu VantageSOLO, tedy druh, po němž sáhla i americká společnost JetBlue pro svou kabinu pod označením Mint.

Očekává se, že sedadlo VantageSOLO poskytne cestujícím společnosti Saudia podstatně více soukromí než předchozí sedadla byznys třídy. Nově budou mít takzvaný štít na ochranu soukromí kolem zadní části a rovněž dodatečné dveře u uličky.

Saudia

Více úložného prostoru, lepší zábavní systém

Jak už bývá zvykem, sedadla se dají kompletně sklopit na postel. Jsou navíc vybaveny moderní 18palcovou obrazovkou a poskytují široké možnosti multimediální zábavy během letu. Přibyl dokonce i větší úložný prostor.

Generální ředitel společnosti Saudia, Ibrahim Koshy: „Jsme přesvědčeni, že apartmán VantageSOLO představuje ztělesnění pohodlí, soukromí a luxusu. Naše nová nabídka v byznys třídě je ztělesněním odhodlání společnosti SAUDIA neustále vyvíjet své produkty a služby s cílem poskytovat zákazníkům vynikající služby podpořené nejnovějším technologickým vývojem.“

Saudia

SAUDIA a její plány s Airbusem A321XLR

Společnost SAUDIA má objednáno 15 letadel Airbus A321XLR, přičemž první z nich by mělo být dodáno v roce 2024. Pokud vše půjde podle původního plánu, letecká společnost by mohla dostat všechna letadla XLR do roku 2026.

Dopravce také prozradil, že letadla A321XLR nasadí do několika destinací v Evropě, na indickém subkontinentu a v Africe. Novinka se tak objeví nejprve na linkách do Milána, Barcelony, Bruselu, Říma, Dakaru či na Maledivy.

Akční letenky SAUDIA

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru