Connect with us
Letadlo China Southern

Asie

Filipíny, Kambodža i Austrálie z Berlína od 9 990 Kč

Filipíny, Kambodža i Austrálie z Berlína od 9 990 Kč

S China Southern Airlines si nyní zaletíš po Asii i do Austrálie téměř po celý první půlrok od 9 990 Kč. Letíš z Berlína a v ceně každé letenky máš 23kg odbavené zavazadlo, například na Nový Zéland dokonce dvě. Na všech letech tě čekají dva přestupy, které se střídají v Amsterdamu, Paříži, Pekingu a Kantonu – záleží na letence. Na linkách do Myanmaru tě pak čeká i technický stop v Kantonu. A pokud tě zajímá, jak vlastně let vypadá a probíhá, mnoho informací se dozvíš v podrobné recenzi/reportáži našeho redaktora.

Reklama

Na výběr máš z krásných destinací např. Manily (od 9 990 Kč), kambodžského Phnom Penh (od 9 990 Kč), filipínského Cebu (od 9 990 Kč) a australského Sydney (od 15 990 Kč), Nového Zélandu (Aucklandu – od 13 290 Kč) a mnoha dalších.

 • Odkud? Z Berlína, Vídně i Paříže
 • S kým? Letecká společnost China Southern Airlines
 • Kdy? Únor – červenec 2020
 • Termín? Příklad 8. – 19. května 2020 (na Cebu)
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo, 23kg odbavené zavazadlo
 • Využij slevový kód: USETRI250 – Stačí u Způsobu platby zaškrtnout Uplatnit kupon a vyplnit.

A co doklady do Asie / Austrálie a dál?

 • Austrálie: potřebuješ platný cestovní pas (minimálně 6 měsíců od plánovaného odjezdu z Austrálie) a australské vízum v podobě autorizace ETA.
 • Filipíny: stačí platný cestovní pas (musí být platný alespoň 6 měsíců po plánovaném opuštění Filipín) – tedy pokud tvá cesta nepřesáhne 30 dní. A nezapomeň, že po příletu musíš předložit i zpáteční letenku, nebo letenku do další destinace.
 • Indonésie: K cestování do Indonésie potřebuješ platný cestovní pas (minimálně 6 měsíců + musí obsahovat alespoň 2 volné stránky). Víza vyřizovat předem nepotřebuješ, dostaneš je zdarma po příletu do země, tedy pokud se nechystáš zůstat déle, než 30 dní.
 • Kambodža: Vyžadován je cestovní pas, jehož platnost je minimálně 6 měsíců ode dne vstupu do země, ale i turistické vízum, které můžeš zařídit prostřednictvím internetu, na zastupitelském úřadě Kambodžského království, anebo pak po příletu na všech mezinárodních letištích. Poplatek činí cca 30 $.
 • Malajsie: Při cestě do Malajsie potřebuješ cestovní pas, platný alespoň 6 měsíců po odjezdu z této země.
 • Myanmar: je vyžadován cestovní pas, který platností o 3 měsíce převyšuje víza. (Čeští občasné mohou žádat na kterémkoliv zastupitelském úřadu země v cizině – my spadáme pod velvyslanectví v Německu). Je ale možné podat žádost i elektronicky a zaplatit kreditní kartou.
 • Thajsko: Do Thajska nepotřebujete vyřizovat víza, vycestujete jen na cestovní pas, který musí být platný ještě 6 měsíců mpo vstupu do země.
 • Vietnam: Do Vietnamu se bez víza dostaneš zatím jen na ostrov Phu Quoc v jižním Vietnamu. Můžeš zde bez víza strávit až 30 dní, z ostrova bez víz ale samozřejmě nesmíš cestovat po Vietnamu. Do zbytku Vietnamu se zatím bez víza nedostaneš.
 • Nový Zéland: Potřebuješ cestovní pas, platný ještě alespoň 6 měsíců po návratu. Na Nový Zéland víza nepotřebuješ (ale ministerstvo zahraničí upozorňuje, že bezvízový stav není zárukou vpuštění do země).
Vodopády Kawasan, Cebu

Naše články o Asii / Autrálii a dalších pro inspiraci:

Asie / Austrálie a očkování

V žádné z těchto zemí nejsou určitá povinná očkování. Pouze doporučená základní cestovatelská: proti žloutence typu A a B, břišnímu tyfu, tetanu a v případě, že se chceš často pohybovat v přírodě – i proti vzteklině. Pak už záleží na konkrétních podmínkách země a tvé cesty.

Sydney, Austrálie

Levné ubytování v Asii / Austrálii i jinde

Výhodné ubytování můžeš rezervovat přímo přes Pelikána. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com) a krom toho i s portálem Airbnb.com.

Přes Airbnb teď rozdáváme slevové kupóny na první ubytování ve výši 30€ (+11€ na zážitek). Zaregistruj se a penízky ve formě kreditu jsou tvoje.

Tip na aplikaci: Revolut

Vykašli se na směnárny. Stáhni si appku Revolut, pár kliknutími se registruj a „bankuj“ po celém světě. Revolut se ti hodí, zejména když potřebuješ stabilní dobrý měnový kurz – k dispozici máš 29 světových měn a středové kurzy pro převody. Z Revolutu můžeš posílat nebo přijímat platby i z jiných bankovních účtů. Výběry ze všech bankomatů na světě máš zdarma, a to až do 200€ měsíčně a navíc si peníze můžeš kdykoliv poslat na kartu a převod proběhne během pár sekund. Když se zaregistruješ přes Pelikánský odkaz, tak navíc získáš Revolut kartu s doručením zdarma.

Tip na pronájem auta: Rentalcars od Pelikána

Ušetři na půjčovném auta zařiď si jej přes Pelikána! Přes vyhledávač si vyber konkrétní destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu. Díky Rentalcars uvidíš vždy nejvýhodnější ceny na trhu a v požadovaném termínu.

Phnom Penh, Kambožda

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

 • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
 • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
 • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Nejrušnější letiště v Evropě je tento rok Charles de Gaulle v Paříži https://t.co/uZnsvtSi43 #koronavirus11 hodinami dozadu
Nejrušnější letiště v Evropě je tento rok Charles de Gaulle v Paříži https://t.co/uZnsvtSi43 #evropa11 hodinami dozadu
Létání je bezpečnější než návštěva obchodu s potravinami, tvrdí harvardská studie https://t.co/4sRr3rOXQl #novinky12 hodinami dozadu
Létání je bezpečnější než návštěva obchodu s potravinami, tvrdí harvardská studie https://t.co/4sRr3rOXQl #koronavirus12 hodinami dozadu
Kazachstan. Very nice! Zní nová kampaň, která láká turisty navštívit Boratovu rodnou zemi https://t.co/ZuxmRFn2Fn #novinky13 hodinami dozadu
TOP aktivity, které při návštěvě New Yorku nesmíte vynechat! https://t.co/wsZSmlUAIB15 hodinami dozadu
Kostarika ruší povinnost negativního testu při vstupu do země https://t.co/0BVSnLf6QP #koronavirus15 hodinami dozadu
Kostarika ruší povinnost negativního testu při vstupu do země https://t.co/0BVSnLf6QP #novinky15 hodinami dozadu
Po stopách hraběte Drákuly aneb kudy po Rumunsku https://t.co/1oLcdgutdO15 hodinami dozadu
Pasažéři z Velké Británie falšovali negativní výsledky testů, aby mohli odletět https://t.co/gfe3msy63L #koronavirus16 hodinami dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru