Connect with us

Cestopisy

Znáš skutečnou Kambodžu? Pokud ne, pusť si tohle video!

Znáš skutečnou Kambodžu? Pokud ne, pusť si tohle video!

Dechberoucí a exotická země, která si vás získá ohromnou přírodní scenérií, bouřlivou historií a dokonalými plážemi. Jak jste se už z nadpisu dověděli, řeč je o Kambodži. Naštěstí ještě není přeplněná turisty, jako například Thajsko nebo Vietnam, a navíc je výbornou kombinací levné dovolené a poznávání neznáma.

Reklama

Země, jíž v sedmdesátých letech téměř zdecimoval jeden z nejkrutějších diktátorských režimů na světě se už ze své temné minulosti vzpamatovává a nastupuje na cestu kapitalismu. I proto můžete v hlavním městě Phnom Penh vidět kontrasty, které jsou v Asii absolutně běžné. Na jedné straně luxusní hotely a nejnovější automobily, na druhé straně chudé a přeplněné ulice.

A proč vám to tu všechno píšeme? Náš věrný fanoušek nám poslal své nejnovější video o Kambodži a my se o něj musíme podělit. Kambodža je totiž úžasná země a pokud ji navštívíte, změní vám pohled na svět!


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - při objednávce na Pelikan.cz zadej slevový kód USETRI250 a máš to o 250 Kč levnější.
  • Revolut karta zdarma - Potřebuješ směnit peníze nebo vybírat hotovost v zahraničí? Kašli na směnárny a stáhni si aplikaci Revolut. Platby přijímáš a posíláš do pár sekund a výběry z bankomatů po celém světě do výše 200€ měsíčně máš ZDARMA. Revolut karta a doručení až domů ZDARMA.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář
Nahoru