Connect with us

Cestopisy

Znáš skutečnou Kambodžu? Pokud ne, pusť si tohle video!

Znáš skutečnou Kambodžu? Pokud ne, pusť si tohle video!

Dechberoucí a exotická země, která si vás získá ohromnou přírodní scenérií, bouřlivou historií a dokonalými plážemi. Jak jste se už z nadpisu dověděli, řeč je o Kambodži. Naštěstí ještě není přeplněná turisty, jako například Thajsko nebo Vietnam, a navíc je výbornou kombinací levné dovolené a poznávání neznáma.

Reklama

Země, jíž v sedmdesátých letech téměř zdecimoval jeden z nejkrutějších diktátorských režimů na světě se už ze své temné minulosti vzpamatovává a nastupuje na cestu kapitalismu. I proto můžete v hlavním městě Phnom Penh vidět kontrasty, které jsou v Asii absolutně běžné. Na jedné straně luxusní hotely a nejnovější automobily, na druhé straně chudé a přeplněné ulice.

A proč vám to tu všechno píšeme? Náš věrný fanoušek nám poslal své nejnovější video o Kambodži a my se o něj musíme podělit. Kambodža je totiž úžasná země a pokud ji navštívíte, změní vám pohled na svět!

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (3 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru