Connect with us
Moře u Zanzibaru, pláž

Afrika

Zanzibar z Vídně? Chyť letenky za skvělých 13 990 Kč

Zanzibar z Vídně? Chyť letenky za skvělých 13 990 Kč

Vypadnout někam k oceánu, kde tě uklidní rytmus vln omývajících bělostné písečné břehy. Procházet se při západu slunce po širokých plážích a hledět na vysoké koruny palem. Zažij tohle vše díky akčním letenkám z Vídně na Zanzibar. Neváhej a zarezervuj si místo ještě teď!

Reklama

Akční letenky na Zanzibar

 • Odkud? Z Vídně s přestupem ve Frankfurtu
 • S kým? Letíš v kombinaci leteckých společností Austrian Airlines a Eurowings Discover
 • Kdy? říjen – prosinec 2024
 • Příklad? Termín 11. – 19. listopadu 2024 (VYBRAT TERMÍN)
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, 1x příruční zavazadlo (40cm x 30cm x 10cm), 1x příruční zavazadlo do 8 kg (40cm x 30cm x 10cm)

Zanzibar – co vidět a zažít?

 • Zanzibaru se přezdívá „ostrov koření“, nejen proto nezapomeň navštívit některou z místních farem, kde se koření pěstuje. Ochutnat tu můžeš i různé druhy exotického ovoce.
 • Můžeš si rovněž zaplavat s delfíny na Doplphin tour, kam vyrazíš z vesničky Kizimkazi. Nebo zavítej do maličkého pralesa Jozani forest, kde se to hemží přátelskými opicemi Guarézami černými. Nikde jinde na světě je nepotkáš.

Inspiruj se našimi cestopisy

Zanzibar

Podmínky vstupu na Zanzibar a návrat zpět do ČR

Do Tanzanie, tedy rovněž na Zanzibar, není nutné cestovat s negativním testem, očkovacím průkazem ani s online registrací již od února 2023. Stačí mít jen víza, která vyřídíš i v letadle.

Návrat zpět do České republiky je také bez omezení.

Zanzibar a cestovní doklady

Zanzibar je tanzanské území, na které potřebuješ cestovní pas vízum, které vyřídíš za letu. V letadle vyplníš dokumenty s informacemi o cestě, po příletu zaplatíš cca 50 USD. Pak tě ještě čeká pasová kontrola a vyzvednutí zavazadel.

Zanzibar

Levné ubytování na Zanzibaru

Zkontroluj si ceny a rezervuj hotel přes Pelikána. Tipy na ubytování najdeš v této šikovné mapce:

Cestuj na jistotu s pojištěním

 • Pojištění KOALA: každý pasažér obdrží 5 000 Kč za každý zrušený let nebo za zpoždění více než 2 hodiny. Pojištění KOALA si můžeš zajistit jednoduše společně s rezervací letenek. Pár kliků a cestuješ bezpečně s pojištěním (pojištění nelze dokoupit dodatečně).
 • Pojištění ISTOTA: zaručuje proplacení léčebných výloh a následků po úrazu. Platí však i v jiných nečekaných a nepříliš příjemných situacích, jako například problémy se zavazadly, zpoždění dopravního prostředku, potřeba pátrání nebo záchrany nebo poškození zdraví a majetku třetích osob.
 • Pojištění STORNO: v případě událostí, jako onemocnění, úraz nebo i ztráta práce a další neočekávané situace. Za neproletěnou část tvé letenky se ti vrátí peníze.
Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  4.6/5 - (11 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru