Connect with us
Madeira ostrov

Dovolené

POBYT DNE: 4* týdenní dovolená na Madeiře s výletem za delfíny od 22 390 Kč

POBYT DNE: 4* týdenní dovolená na Madeiře s výletem za delfíny od 22 390 Kč

Madeira je portugalský ostrov, který volá po aktivně strávené dovolené. Atraktivní a rozmanitá příroda totiž nabízí nespočet možností pro pěší turistiku. Najdeš tady stovky kilometrů stezek různé náročnosti, vodopády, horské štíty i drsné útesy, které omývá Atlantský oceán. Madeira je také zárukou výtečného vína! Můžeš si ho vychutnat s výhledem na zelené svahy s neustále kvetoucí flórou. Tím největším zážitkem může být ale pozorování delfínů a velryb z katamaránu. Okolí ostrova je pro tuhle aktivitu jedním z nejlepších míst na světě, není proto divu, že jsme tento zážitek zahrnuli do ceny balíčku.

Reklama

Ubytování se nachází na vrcholu útesu s úchvatným výhledem, a to je pět minut od centra Funchalu.

 • KAM? Ocean Gardens****, Funchal, Madeira
 • KDY? Březen 2024
 • ODKUD? Letecky z Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka do Funchalu včetně malého příručního zavazadla, 7 nocí v příjemném hotelu, snídaně formou bufetu, transfer z letiště na hotel a zpět, výlet na katamaránu spojený s pozorováním delfínů a velryb
 • HODNOCENÍ HOTELU: 8,1 z 10 (booking)

Ocean Gardens****

Ocean Gardens****

Ocean Gardens****

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru