Connect with us

Letenky

USA s 5* Singapore Airlines z Prahy od 9 990 Kč! 2 odbavená zavazadla v ceně!

USA s 5* Singapore Airlines z Prahy od 9 990 Kč! 2 odbavená zavazadla v ceně!

Objevili jsme ti super letenky se Singapore airlines, jednou z těch nej leteckých společností vůbec. Na výběr máš ze dvou oblíbených destinací – New Yorku a Los Angeles. Letíš pohodlně z Prahy (do New Yorku s jedním, do Los Angeles pak se dvěma přestupy), v termínech od března do října 2020. A co víc – v ceně máš i 2x 23kg odbavené zavazadlo!

Reklama

A PROČ VLASTNĚ SE SINGAPORE AIRLINES LETĚT?

  • Pyšní se statusem 5* aerolinek.
  • Trasu mezi Frankfurtem a New Yorkem (na letiště JFK) poletíš dvoupodlažním Airbusem A380, největším civilním letounem.
  • Má jednu z nejpohodlnějších ekonomických tříd vůbec – dostatek místa, i malý balíček nejnutnějších drobností, jako pasta nebo zubní kartáček…
  • Po celou dobu letu tě může bavit zábavní systém KrisWorld přes téměř 11-palcový monitor (přitom nepotřebuješ vlastní sluchátka).
  • Bude ti tu chutnat. Kuchaři se totiž při výběru ingrediencí dostávají pod tlak, aby jídlo chutnalo i ve vysoké nadmořské výšce, která ovlivňuje naše chuťové pohárky.
  • A to vše nakonec doplněno úžasným personálem!

A co doklady do USA?

Pro vstup do USA potřebuješ platný cestovní pas s vízem nebo elektronickou autorizací ESTA.

Levné ubytování v USA

Nezapomeň si prohlédnout naši nabídku pobytů v New Yorku – kde máš v ceně jak letenku, tak ubytování a leckdy i stravu. A pokud výhodné ubytování teprve hledáš, můžeš jej rezervovat přímo přes Pelikána. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com) a krom toho i s portálem Airbnb.com.

Přes Airbnb teď rozdáváme slevové kupóny na první ubytování ve výši 30€ (+11€ na zážitek). Zaregistruj se a penízky ve formě kreditu jsou tvoje.

Tip na aplikaci: Revolut

Vykašli se na směnárny. Stáhni si appku Revolut, pár kliknutími se registruj a „bankuj“ po celém světě. Revolut se ti hodí zejména když potřebuješ stabilní dobrý měnový kurz – k dispozici máš 29 světových měn a středové kurzy pro převody. Z Revolutu můžeš posílat nebo přijímat platby i z jiných bankovních účtů. Výběry ze všech bankomatů na světě máš zdarma, a to až do 200€ měsíčně a navíc si peníze můžeš kdykoliv poslat na kartu a převod proběhne během pár sekund. Když se zaregistruješ přes Pelikánský odkaz, tak navíc získáš Revolut kartu s doručením zdarma.

Tip na pronájem auta: Rentalcars od Pelikána

Ušetři na půjčovném auta a zařiď si jej přes Pelikána! Přes vyhledávač si vyber konkrétní destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu. Díky Rentalcars uvidíš vždy nejvýhodnější ceny na trhu a v požadovaném termínu.

New York
Zdroj ilustračních fotografií: Shutterstock, Dreamstime, Unsplash.com
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru