Connect with us

Dovolené

POBYT DNE: 4* Dubaj se snídaní a fitness programem od 31 390 Kč

POBYT DNE: 4* Dubaj se snídaní a fitness programem od 31 390 Kč

Láká tě adrenalin, vzrušující výhledy, božské pláže, křišťálové moře a luxusní ubytování? Dubaj je trefa do černého, protože je synonymem luxusu a zážitků. Tipů jak si užít Dubaj je celá řada, ale tentokrát pro tebe máme nachystaný pobyt, který je obohacený o další zajímavý a netradiční program. Pokud si chceš během dovolené držet či získat formu, zapotit tělo a vrátit se domů plný života, tak je pro tebe tento fit pobyt ideální příležitostí. Čekají tě skupinové dvoufázové tréninky v rytmu Zumby, Salsy a funkčního tréninku. Během 6 nebo 8 fit dnů tě bude provázet mezinárodně uznávaný trenér a tanečník přímo z Kuby Elier Ramos @ByRamos Studio.

Reklama

Ubytování máš zajištěné ve 4* hotelu Radisson Beach Resort Palm Jumeirah. Čeká tě v Dubaji standardně špičkový servis, moderní pokoje a využít můžeš hotelový bazén či restauraci. Každé ráno máš v ceně pobytu zajištěné královské snídaně.

 • KAM? Radisson Beach Resort Palm Jumeirah****, Dubaj, Spojené arabské emiráty
 • KDY? Leden 2023
 • ODKUD? Z Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Vídně, 4* hotel, snídaně, transfer, fitness program během celého pobytu,
 • HODNOCENÍ HOTELU: 8,9 z 10 (booking)
Dubaj termíny
Dubaj Radisson Beach Resort pokoj

Dubaj Radisson Beach Resort restaurace

Dubaj Radisson Beach Resort bazén

Podmínky vstupu do Dubaje a návratu zpět do ČR

 • Všechny letecky cestující do Dubaje již před odletem nepředkládají certifikát o dokončeném očkování nebo negativní PCR test.
 • Návrat zpět do ČR není ničím podmíněn
Dubaj

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru