Connect with us

Asie

Tento výprodej Qatar Airways se jen tak nezopakuje. Flexi letenky od 9 990 Kč!

Tento výprodej Qatar Airways se jen tak nezopakuje. Flexi letenky od 9 990 Kč!

Thajsko, Bali, Vietnam a v podstatě celá jihovýchodní Asie a několik afrických destinací za výprodejové ceny. Když jsme viděli aktuální nabídku od Qatar Airways, opět jsme na chvíli zapomněli na koronavirus. Naše oblíbené 5* katarské aerolinky snížily ceny, aby pomohly cestovatelům dostat se do jedněch z nejkrásnějších destinací na světě. A co je nejdůležitější – JSOU TO FLEXIBILNÍ LETENKY, s nimiž je možné letět do exotiky během hlavní sezóny (zima 2020/2021) za skutečně výjimečné ceny od 9 990 Kč.

Reklama

To, že jsou letenky flexibilní v případě Qatar Airways znamená, že pokud nechceš letět a chceš si dobrovolně změnit letenku, můžeš tak učinit BEZ POPLATKU. Když změníš například termín, doplatíš jen zbytek do nové ceny. Pokud měníš letenku z Thajska na letenku na Bali, rovněž doplatíš jen rozdíl v ceně. Destinace můžeš měnit v rádiusu 5000 mil, což znamená, že letenku do Thajska klidně změníš i za letenku do Austrálie. Odletět ji je však třeba nejpozději do 31. 12. 2020.

Proč rezervovat teď?

Výkonný ředitel Qatar Airways Akbar Al Baker nedávno uvedl, že ceny letenek Qatar Airways už nebudou, vzhledem k velmi náročné situaci v celém leteckém průmyslu, za takovou cenu dlouho dostupné. A protože zájem o lety v období hlavní turistické sezóny je každoročně obrovský a letadla bývají plná, doporučujeme letenky Qatar Airways rezervovat během tohoto výprodeje, který potrvá několik dní, resp. do vyprodání volných míst. Předpokládá se totiž, že to, co dnes stojí 10 000 – 14 000 Kč může stát o pár týdnů či měsíců klidně o pár tisíc více.

Takže – pokud si chceš tuto zimu užít horkou exotiku, letět se špičkovými aerolinkami a nechceš zruinovat svůj bankovní účet, tuto nabídku si určitě nenech ujít.

Detaily k letenkám

 • Které destinace jsou výhodné? Ve výprodeji je 33 akčních letenek, převážně do jihovýchodní Asie a Afriky.
 • Odkud se letí? Odlet je z Prahy / Vídně
 • Zavazadla? 30kg zavazadlo v ceně
 • Palubní servis? V ceně (jídlo, pití, multimediální zábava)
 • Termíny? Hlavní sezóna (listopad – duben)

Jak se létá s Qatar Airways do exotiky? Parádně. Už v ekonomické třídě je o tebe výborně postaráno. Jídlo, multimediální zábavní systém a šikovné přestupy v Dauhá. Letí se tedy z Prahy nebo Vídně, v ceně je 30kg odbavené zavazadlo a během cesty absolvuješ přestup v Kataru.

TOP10 nejvýhodnějších letenek Qatar Airways

Zobrazit všechny akční letenky

Thajsko s Qatar Airways

Thajsko chce přivítat turisty už toto léto. Pokud by se tak ale ještě nestalo, nevadí. Tyhle letenky jsou v termínech na hlavní sezónu, tedy od listopadu do března. Vybírat můžeš už tradičně Bangkok, který je ideální vstupní branou k dovolené v Thajsku. V nabídce jsou ale i oblíbené dovolenkové destinace Krabi, Phuket a nakonec i autentické Chiang Mai ve vnitrozemí:

Bali s Qatar Airways

Indonésie je nádherné a rozmanité místo. Je to bezpečná exotika, která slibuje skutečné dobrodružství na více než 17 000 ostrovech. Proč tato země učarovala tolika lidem i na Slovensku? Zejména kvůli legendárnímu ostrůvku Bali, na který se budeš chtít pravidelně vracet. A ani Qatar Airways na něj ve své nabídce nezapomněly:

Vietnam s Qatar Airways

Vietnam je na každém kroku plný dobrodružství. Země ohromujících přírodních krás, bohaté kultury a historie, dynamických velkoměst a vesnic, postavených ve výškách. Je aktuálně rovněž jednou z nejbezpečnějších zemí jihovýchodní Asie. V nabídce Qatar Airways najdeš klasicky Hanoj, Ho Či Minovo Město i plážovou destinaci Da Nang:

Zavazadla s Qatar Airways

Ekonomická třída:

 • V ceně letenky je příruční zavazadlo – 1 ks, max. 7 kg, rozměry 50 x 37 x 25 cm
 • Zavazadlo do podpalubí s váhou max. 30 kg a rozměry v součtu max. 300 cm
 • Povolená zavazadla do podpalubí se mohou lišit v závislosti na konkrétní trase

Check-in Qatar Airways

 • Airport check-in – letecká společnost svým pasažérům umožňuje bezplatný check-in přímo na letišti u své přepážky, který je otevřen od 3 až 1 hodinu před odletem.
 • Online check-in je dostupný v čase 36 hodin až do 90 minut před odletem. Cestující si během online check-in-u mohou vybrat sedadlo a získají palubní vstupenku, kterou si vytisknou.
 • Mobil check-in je službou, kterou aerolinky nabízejí pro pohodlný check-in přes tvé mobilní zařízení.

Do Kataru bez vízové ​​povinnosti

Turisté z 80 zemí světa mohou už nějaký čas cestovat do Kataru bez vízové ​​povinnosti a skvělá zpráva je, že mezi nimi figuruje i Česká republika. Osvobození od vízové ​​povinnosti platí 90 dnů během jednorázové cesty nebo 180 dní v případě více cest. Jedná se zejména o cestující z evropských zemí. Nová pravidla vstupu do země bez víz platí rovněž pro cestující z USA, Kanady, Nového Zélandu či některých zemí Afriky, kteří jsou osvobozeni od vízové ​​povinnosti v celkovém počtu 30 dní.

Prohlídka v Dauhá za výhodné ceny

Nekonečně dlouhá čekání na připojovací let jsou většinou spojena s drahým Wi-Fi připojením, rozmraženými sendviči a nepohodlnými kovovými židlemi, o které je mimochodem potřeba rovněž bojovat, protože letiště jsou jednoduše přeplněna čekajícími pasažéry. V Kataru to tak nemusí být. Letiště v Dauhá nabízí cestovatelům v době jejich mezipřistání několikahodinové prohlídky města, takže čas mezi lety mohou využít naplno a ještě mají i možnost spatřit nové místo. Aktuální cena za prohlídku v Dauhá se pohybuje v přepočtu od 260 Kč. Pokud nechceš jít do města, samozřejmě nemusíš, čas můžeš trávit i na úžasném futuristickém letišti v Dauhá.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

 • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci,při objednávce letenky na Pelikan.cz zadej slevový kód PECKYAPPKA a máš to o 250 Kč levnější.
 • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
 • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Co je to – oštěpek na lyžích v dřevěném domku? ZAKOPANÉ! https://t.co/hVopsBKGmp2 dny dozadu
Exotický ostrov Réunion už od 8 490 Kč! (refundovatelné letenky) https://t.co/qmGITlVJb2 #letenky2 dny dozadu
Exotický ostrov Réunion už od 8 490 Kč! (refundovatelné letenky) https://t.co/qmGITlVJb22 dny dozadu
Kam na test na COVID-19? Vše o odběrových místech v ČR https://t.co/tSr66ZwJF5 #koronavirus2 dny dozadu
Dej šanci Polsku! Dovolená v Zakopaném od 2 290 Kč https://t.co/yw5LFZMmgu2 dny dozadu
Bezpečné země cestovatelského semaforu: vše co je třeba vědět o vstupu a tranzitu https://t.co/j6uLo54JpG #koronavirus2 dny dozadu
Které země můžeme navštívit: aktuální doporučení a zákazy (COVID-19) https://t.co/XwtQIeaL5x #koronavirus2 dny dozadu
Krypta katedrály Notre Dame je první částí, kterou po požáru otevřeli návštěvníkům https://t.co/PVy4EI2q9B #novinky3 dny dozadu
Pobyt ve 4* hotelu s neomezeným vstupem do welness od 3 590 Kč https://t.co/f9PPKHNepn3 dny dozadu
Pro návrat z rizikové země nezapomeň vyplnit formulář (odkaz v článku) https://t.co/9ETCU1O2tw #novinky3 dny dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru