Connect with us
Qatar Airways

Exotika

Exotický výprodej letenek Qatar Airways od 8 690 Kč! Limitovaná nabídka

Exotický výprodej letenek Qatar Airways od 8 690 Kč! Limitovaná nabídka

Dubaj, Maledivy, Seychely a další oblíbené exotické destinace za výprodejové ceny. Využij jedinečnou nabídku 5* katarských aerolinek a naplánuj si dovolenou v ráji. Jedná se o FLEXIBILNÍ LETENKY, s nimiž je možné letět do exotiky během hlavní sezóny (zima 2021/2022) za skutečně výjimečné ceny od 8 690 Kč. Jen pozor! Akční nabídka PLATÍ JEN DO 26. srpna 2021 včetně.

Reklama

Flexibilní záruka Qatar Airways platí na letenky vystavené do 31. srpna 2021 a vztahuje se na lety, které absolvuješ do konce května 2022, uvádí na svých stránkách Qatar Airways. Letenka je otevřená, takže ji nemusíš využít hned, ale až 2 roky od data vystavení. Rovněž můžeš měnit například datum nebo destinaci, a to bez poplatku letecké společnosti – nutné je uhradit pouze případný rozdíl v ceně letenky. Případně můžeš požádat o vrácení peněz.

Detaily k letenkám Qatar Airways

 • Které destinace jsou výhodné? Ve výprodeji je 12 akčních letenek do oblíbených asijských a afrických destinací
 • Odkud se letí? Odlet je z Prahy nebo Vídně
 • Zavazadla? 25kg–46kg odbavené zavazadlo v ceně
 • Palubní servis? V ceně (jídlo, pití, multimediální zábava)
 • Termíny? Srpen 2021 – červenec 2022 (termíny i na hlavní sezónu)

Jak se létá s Qatar Airways do exotiky? Parádně. Už v ekonomické třídě je o tebe výborně postaráno. Jídlo, multimediální zábavní systém a šikovné přestupy v Dauhá. Letí se tedy z Prahy nebo Vídně, v ceně je máš odbavené zavazadlo a během cesty absolvuješ přestup v Kataru.

Ekonomická třída Qatar Airways

Zavazadla s Qatar Airways

 • V ceně letenky jsou 2 ks příručních zavazadel – 7kg s rozměry 50 x 37 x 25 cm a 2kg s rozměry 40 x 30 x 10 cm.
 • Zavazadlo do podpalubí se liší v závislosti na letence, ale jedná se o zavazadla od 25 kg do 46 kg.
Check in Qatar Airways

Z čeho můžeš vybírat?

Mezi 12 akčními letenkami najdeš zejména asijské destinace, které doplňuje letenka z Prahy do Keni. Pro lepší rozhodování jsme ti sepsali i rychlé shrnuté aktuálních podmínek vstupu. Podrobněji rozepsané podmínky pak najdeš v rozcestníku Ministerstva zahraničních věcí.

 • Dubaj – Před odletem je vyžadován negativní PCR test, ne starší 72 hodin, je třeba si stáhnout aplikaci DBX Smart App.
 • Doha – Plně očkovaní mohou přijet bez nutnosti karantény, je vyžadována registrace. Neočkované čeká 5denní karanténa a testování.
 • Keňa – Od Čechů již Keňa nevyžaduje karanténu. Je třeba se prokázat negativním PCR testem, ne starším 96 hodin od odběru, a vyplněným formulářem.
 • Phuket – Očkovaní turisté mohou přijet na Phuket v rámci programu Phuket Sandbox, kdy stráví prvních 14 dní na ostrově a poté se mohou pohybovat po zbytku země. Nově je zaveden i Phuket Sandbox 7 + 7 Extension, v rámci kterého se návštěvníci mohou po 7 dnech na Phuketu přesunout na dalších 7 dní do jiné vybrané destinace.
 • Maledivy – Ke vstupu na Maledivy je nutný negativní PCR test, ne starší 96 hodin, a vyplnění zdravotní karty.
 • Seychely – Ke vstupu na Seychely stačí negativní PCR test, ne starší 72 hodin, online registrace, ubytování ve schváleném zařízení a cestovní pojištění.
 • Bali – Bali se připravuje na restart cestovního ruchu, nicméně zatím nejsou známy bližší informace.
Maledivy

Akční letenky Qatar Airways

Doha

Pelikán proplatí stornopoplatek, když budeš mít pozitivní test, léčebné náklady i cestu zpět

Novinka od Pelikána! Kup si k letence nebo pobytu pojištění a automaticky dostaneš BONUS v podobě proplacení stornopoplatku, pokud nebudeš moci odletět kvůli pozitivnímu COVID-19 testu! Tento bonus získají automaticky všichni cestující, kteří si zakoupili pojištění STORNO nebo ISTOTA od 1. 1. 2021 (včetně).

Pojištění STORNO nově (od 1. června 2021) pokrývá v případě pozitivního RT-PCR testu na COVID před cestou 80 % stornopoplatků. Rovněž jsou v tomto pojištění zahrnuty náklady na změnu zpáteční cesty v případě onemocnění v destinaci. Pojištění ISTOTA pak zahrnuje obě zmíněné situace a přidává i léčebné náklady na COVID a náklady na karanténu v destinaci. Pojištění je platné pro všechny země světa a to bez ohledu na barvu v cestovatelském semaforu resp. jejich epidemiologickou situaci.

Proplatíme stornopoplatky při pozitivním COVID testu, léčebné náklady i cestu zpět. Stačí mít zakoupené pojištění ISTOTA, STORNO

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  4.2/5 - (5 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru