Connect with us
Madeira

Dovolené

POBYT DNE: 4* Madeira s letenkou a hotelem od 12 990 Kč

POBYT DNE: 4* Madeira s letenkou a hotelem od 12 990 Kč

Madeira je kombinací dechberoucí přírody, historie a pohostinné atmosféry. Od první chvíle si zamiluješ výhledy na zelené hory, azurovou vodní hladinu a rozkvetlé hortenzie. Není divu, že je ostrov často nazýván zahradou Atlantiku. Jestli jsi navíc fanouškem turistiky, tvůj zážitek bude o to větší. Madeira je totiž protkána nádhernými stezkami vedoucími podél zavlažovacích kanálů. Aktivní den pak doporučujeme ukončit u sklenky madeirského vína nebo procházkou po černé pláži odkazující na někdejší vulkanickou aktivitu.

Reklama

Součástí dovolenkového balíčku je příjemný 4* hotel, který je vzdálen jen cca 10 minut jízdy od centra Funchalu. Nachází se na útesu, díky čemuž z něj můžeš pozorovat tajmnou hladinu Atlantského oceánu. Do programu lze navíc zařadit také odpočinek v zahradě, u bazénu či v sauně.

 • KAM? Ocean Gardens****, Funchal, Madeira, Portugalsko
 • KDY? Srpen – leden 2024
 • ODKUD? Letecky z Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka s příručním zavazadlem, 4-7 nocí v hotelu s dobrou polohou, snídaně, transfer z letiště na hotel a zpět
 • HODNOCENÍ HOTELU: 8,1 z 10 (booking)

pobyt na Madeiře

Ocean Gardens****

Ocean Gardens****

Ocean Gardens****
Ocean Gardens****

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru