Connect with us
Pohled na zimní Edinburgh

Dovolené

Zimní Edinburgh v hotelu Hilton se snídaní od 3 790 Kč!

Zimní Edinburgh v hotelu Hilton se snídaní od 3 790 Kč!

Hlavní město Skotska vás dostane jedinečnou tajemnou atmosférou, jíž vévodí edinburgský hrad, který se tyčí nad městem na masivní skále. Navštívit tu ale můžete i další místa, jako například královskou rezidenci Holyrood Palace, projít si slavnou Royal Mile nebo se podívejte na vyhaslý vulkán Arthur’s Seat, odkud budete mít celé město jako na dlani. Anebo si užijte atmosféru slavného Harryho Pottera! V místní kavárně The Elephant House totiž vznikly i některé z kapitol knih a Skotsko celkově posloužilo mnohokrát i jako kulisy pro film.

Reklama

Ve městě najdete spoustu lákavých pubů a restaurací, hřbitovy jako z temné pohádky a na své si také přijdou fanoušci umění a nákupů. Zároveň by Skotsko nebylo ono pokud byste se nezaposlouchali do zvuku dud a přitom si nevychutnali skleničku té nejlepší whisky na světě.

  • KAM? Hampton By Hilton Edinburgh West End***, Edinburgh, Skotsko
  • KDY? prosinec – říjen 2020
  • ODKUD? Praha nebo Vídeň
  • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy nebo Vídně, ubytování v 3* hotelu v blízkosti centra, snídaně

Co v Edinburghu?

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru