Connect with us

Dovolené

PECKA DNE: Romantické Maledivy s polopenzí od 42 890 Kč

PECKA DNE: Romantické Maledivy s polopenzí od 42 890 Kč

Tropický ráj je označení, kterým by se Maledivy mohly bez problému pyšnit. Jsou tvořeny celkem 1190 atoly, nachází se v oblasti rovníku a oblévá je Indický oceán. Písečné pláže všude kolem, ve větru tančící palmy, průzračná voda… no nezní to jako dovolená snů?

Reklama

Relax ti začne už na palubě letadla. Z Prahy i Vídně tě totiž do cíle dovezou parádní Turkish Airlines. S balením si nemusíš dělat starosti, součástí letenky je i 30kg odbavené zavazadlo.

Z letiště v Male na ostrov je zajištěn transfer rychlolodí, je to přibližně 10minutová cesta. A nebyli bychom na Maledivách, kdyby nebyl hotel přímo na pláži. Moře tak budeš mít doslova pár kroků, takže zaplavat či zašnorchlovat si můžeš ještě před snídaní. A když už jsme u jídla, tak polopenze je v ceně pobytu.

  • KAM? Malahini Kuda Bandos***+, Maledivy
  • KDY? Prosinec – březen 2021
  • ODKUD? Z Prahy nebo Vídně
  • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy/Vídně s 30kg odbaveným zavazadlem, ubytování v plážovém hotelu, polopenze, transfer z letiště do hotelu rychlolodí a zpět
  • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)
Maledivy

Vstup na Maledivy a návrat

Vzhledem k nařízením platným v souvislosti s pandemií koronaviru je třeba přicestovat na Maledivy s potvrzením o negativním testu na COVID-19 (ne starším než 96 hodin od odletu a v anglickém jazyce) obsahujícím údaje jako je jméno cestujícího a číslo pasu. Dále je vyžadováno vyplnění zdravotní karty. 30denní turistické vízum bude uděleno zdarma po příletu na základě předložení pasu.

Před odjezdem zpět do ČR je třeba se prostřednictvím vyplnění příjezdového formuláře nahlásit hygienické stanici a do 5 dní od příjezdu absolvovat testování.

Tento článek si můžete přečíst a uložit na později v NOVÉ APLIKACI PELIPECKY. Díky aplikaci budete mít čerstvé a žhavé informace z první ruky (funguje i v offline režimu).

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Doporučujeme

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru