Connect with us
Pláž na Ibize

Evropa

Užij si duben na Ibize s akčními letenkami z Vídně od 986 Kč

Užij si duben na Ibize s akčními letenkami z Vídně od 986 Kč

Nádherné písečné pláže, úchvatné přírodní scénierie, ale i nekonečné párty a uvolněná hippie nálada. To je Ibiza. Jeden z Baleárských ostrovů se do povědomí rekreantů zapsal jako živá destinace s hlasitou hudbou, v níž můžeš potkat dýdžejskou smetánku z celého světa. Nabízí ale rovněž působivou krajinu, které dominuje členité pobřeží ukrývající desítky pláží, či ideální podmínky pro potápění a plachtění. Letenky na jaro nyní pořídíš nejvýhodněji z Vídně, a to od 986 Kč.

Reklama

Akční letenky z Vídně na Ibizu

 • Odkud? Přímý let z Vídně
 • S kým? Letecká společnost Ryanair
 • Kdy? Akční termíny zejména na duben
 • Příklad? Termín 3. – 10. dubna 2024 (VYBRAT TERMÍN)
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo

Co dělat, vidět a zažít na Ibize?

Ibiza, druhý největší baleářský ostrov, je místem nikdy nekončících párty, ale také ostrovem nádherných pláží a dechberoucí přírody. O plážích Ibizy se mluví méně, přitom patří mezi ty nejlepší v Evropě. Křišťálově průzračná voda, skály kontrastující s bílým pískem a v pozadí borovicové lesy a olivové háje. Doporučujeme půjčit si auto nebo motorku a vydat se hledat tu nejkrásnější pláž na vlastní pěst. Zamiř na Cala d’Hort, kde najdeš nejen azurově modrou vodu, ale také jemný písek a výhled na skálu Es Vedra.

Pojem španělská siesta zde navíc přerostl do úplně jiných rozměrů – párty celý den a celou noc, a to hlavně na pláži Las Salinas. Jestli máš rád ruch města, zamiř do městečka San Antonio, které je hlavním epicentrem nočního života na ostrově. Kromě diskoték na souši jsou velmi populární také výjezdy lodí na vody blankytného moře, kde při kolísání na vlnách zapomeneš na okolní svět.

Ibiza

Cestovní doklady na Ibizu

Na cestu stačí občanský průkaz, popřípadě cestovní pas.

Ibiza

Ibiza a levné ubytování

Nejrůznější možnosti ubytování najdeš v této šikovné mapce. Zkontroluj si ceny a rezervuj hotel přes Pelikána:

Tip na pronájem auta na Ibize

Cestuj na jistotu s pojištěním

 • Pojištění KOALA: každý pasažér obdrží 5 000 Kč za každý zrušený let nebo za zpoždění více než 2 hodiny. Pojištění KOALA si můžeš zajistit jednoduše společně s rezervací letenek. Pár kliků a cestuješ bezpečně s pojištěním (pojištění nelze dokoupit dodatečně).
 • Pojištění ISTOTA: zaručuje proplacení léčebných výloh a následků po úrazu. Platí však i v jiných nečekaných a nepříliš příjemných situacích, jako například problémy se zavazadly, zpoždění dopravního prostředku, potřeba pátrání nebo záchrany nebo poškození zdraví a majetku třetích osob.
 • Pojištění STORNO: v případě událostí, jako onemocnění, úraz nebo i ztráta práce a další neočekávané situace. Za neproletěnou část tvé letenky se ti vrátí peníze.
Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru