Connect with us
Wizz Air

Asie

Levná Dubaj z Vídně s Wizz Air! Rezervuj hlavní sezónu v předstihu od 6 162 Kč

Levná Dubaj z Vídně s Wizz Air! Rezervuj hlavní sezónu v předstihu od 6 162 Kč

To, že zájem o Dubaj neustále roste, potvrzuje další skutečnost. Oblíbená lowcostová linka aerolinek Wizz Air Vídeň – Dubaj se opět vrací, a to s termíny až do března 2024. Do exotické destinace budou létat od konce října 3x týdně – vždy v pondělí, středu a pátek. Díky tomu cestuješ z Vídně do Dubaje levně i na prodloužené víkendy.

Reklama

Levné letenky do Dubaje

  • Odkud? Přímý let z Vídně
  • S kým? Letecká společnost Wizz Air Malta
  • Kdy? Listopad – březen 2023
  • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo (40 x 30 x 20 cm)

Spojení mezi vídeňským letištěm a Dubají operuje dopravce Wizz Air pouze sezónně, konkrétně během zimního letového řádu. Pokud tě to ovšem do Dubaje táhne už nyní, podívej se na celoročně fungující linku z Budapešti, případně se vydej z Vídně do Abú Dhabí, ze kterého je to do Dubaje jen cca hodinu a 20 minut jízdy autem.

Dubaj

Co dělat, vidět a zažít v Dubaji?

Dubaj

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (3 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru