Connect with us

Citybreaky

POBYT DNE: 4* pobyt v italském městě Perugia se snídaní od 7 590 Kč

POBYT DNE: 4* pobyt v italském městě Perugia se snídaní od 7 590 Kč

Romantické procházky, renesanční atmosféra, historické památky, kostely a dobrá káva. Láká tě Itálie? Perugia je městem v její střední části v regionu Umbrie. Díky své poloze na kopci a v okolních údolích vykresluje krásná panoramata, která dokreslují barevné a převážně žlutozelené domy. Při toulkách městem se vydej určitě na nejvýše položené náměstí Piazza Biordo Michelotti či zahrady Giardini Carducci, odkud se naskýtá nádherný výhled na celé údolí Valle Umbra. Významné město ležící mezi Florencií a Římem je také plné čokolády. Zajímavostí totiž je, že není snad jediný Ital, který by neznal značku Perugina. Ta od roku 1907 vyrábí čokoládové laskominy a sídlí právě ve městě Perugia.

Reklama

Tvé ubytování se nachází přímo v centru města v těsné blízkosti historické pevnosti Rocca Paolina. Najdeš zde wellness centrum, vyhřívaný bazén i posilovnu. Po nachozených mnoha kilometrech ve městě můžeš relaxovat i na terase s panoramatickým výhledem. Pokoje jsou vybavené klimatizací, bezplatným internetem a TV s plochou obrazovkou.

 • KAM? Sangallo Palace****, Perugia, Itálie
 • KDY? Srpen – říjen 2023
 • ODKUD? Z Prahy nebo Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Prahy nebo Vídně, ubytování ve 4* hotelu, snídaně, 1 kus příručního zavazdla (40 x 20 x 25 cm)
 • HODNOCENÍ HOTELU: 8,4 z 10 (booking)

Sangallo Palace pokoj

perugia ulice

perugia-panorama

perugia-fontana

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru