Connect with us
Maledivy

Asie

Hurá do ráje! Maledivy z Vídně s 5* Emirates nyní za 14 990 Kč

Hurá do ráje! Maledivy z Vídně s 5* Emirates nyní za 14 990 Kč

Nejkrásnější pláže světa a bezkonkurenční luxus. Maledivy jsou ztělesněním ráje, kterému dominují bělostné písečné břehy omývané tyrkysově zbarvenými vodami Indického oceánu. Díky podmořskému bohatství láká milovníky potápění a šnorcholování. Všudypřítomný klid a pohoda zase vytvoří skvělé podmínky pro dokonalý odpočinek. Jestli tě představa dovolené na Maledivách láká, díky akčním letenkám s aerolinkami Emirates se tam můžeš vydat už během následujících dní. Z Vídně letíš za 14 990 Kč.

Reklama

Akční Maledivy s Emirates

Letenky zahrnují termíny na přelom jara a léta. Že to není ideální? Nemůžeme souhlasit. Sami jsme totiž zažili Maledivy v létě a užili jsme si je se vším, co k této destinaci patří.

 • Odkud? Z Vídně
 • S kým? Letecká společnost Emirates
 • Kdy? Červen – červenec 2023 (VYBRAT TERMÍN)
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo do 7 kg, odbavené zavazadlo do 25 kg

Jako bonus přidáváme alternativu s 3denním stopem v Dubaji za 15 490 Kč. Za jednu dovolenou tak stihneš navštívit dvě peckovní destinace.

Proč doporučujeme létání s Emirates?

Letadlo Emirates

Emirates
Emirates

Podmínky vstupu na Maledivy a návrat do Česka

Maledivy již zrušily většinu COVID opatření. Povinné je už pouze vyplnění zdravotního prohlášení. Dále je nutné mít platný cestovní doklad a zpáteční letenku, 30denní víza jsou turistům udělována bezplatně po příletu.

Česká republika zrušila všechna vstupní omezení související s koronavirem již v dubnu 2022.

Maledivy

Ubytování na Maledivách

Nejrůznější možnosti ubytování najdeš v této šikovné mapce. Zkontroluj si ceny a rezervuj hotel přes Pelikána:

Cestuj na jistotu s pojištěním

 • Pojištění KOALA: každý pasažér obdrží 5 000 Kč za každý zrušený let nebo za zpoždění více než 2 hodiny. Pojištění KOALA si můžeš zajistit jednoduše společně s rezervací letenek. Pár kliků a cestuješ bezpečně s pojištěním (pojištění nelze dokoupit dodatečně).
 • Pojištění ISTOTA: zaručuje proplacení léčebných výloh a následků po úrazu. Platí však i v jiných nečekaných a nepříliš příjemných situacích, jako například problémy se zavazadly, zpoždění dopravního prostředku, potřeba pátrání nebo záchrany nebo poškození zdraví a majetku třetích osob.
 • Pojištění STORNO: v případě událostí, jako onemocnění, úraz nebo i ztráta práce a další neočekávané situace. Za neproletěnou část tvé letenky se ti vrátí peníze.
Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru